Nevera???

Príspevok v téme: Nevera???
romanita

beriete bozkávanie sa s iným chlapcom v opitosti za veľmi veľkú neveru??...keď si neuvedomujete čo vlastne robíte....mne sa to stalo a priateľovi to nechcem povedať lebo si myslím,že by mi neodpustil...ja jemu by som také niečo aj odpustila,pretože viem aké ťažké je niekedy odolať-no s nikým by som sa nevyspala okrem neho....sú bozky až taká nevera???priateľa veľmi ľúbim a mám aj hrozné výčitky no skutky sa nedajú vrátiť

fnuk

marCOS...ty si potom asi nie normalny chlap,ked si okrem bozkavania nic ine nezvladol.Tak o akej nevere tu pises????

sedmikraska

Nikdy som nenapisala ze to nie je mozne, viem ze chlast je uz raz taky a vtedy mi to bolo jedno. Teraz keby sa mi to stalo by som to tazko len tak zahodila za hlavu. Mozno som konecne nasla toho ,,praveho''

marCOS

no ja ti povem thakto,,,ja som moju byvalu podviedol 5 krat a setko to bolo len o bozkavani a setko v opitosti,,,ale nepovedal som jej to pretoze som vedel zeby mi to neodpustila,,,setko to zalezi od toho aky je tvoj partner,,ci to pochopi a thak,,,ja by som napriklad odpustil partnerke ale ten chalan by sa dlksi cas bozkavat nemohol,,,

veverka

sedmikraska...ked uz tak o to ide...aky je rozdiel,ked byvaleho si podvadzala a terajsieho nie|?????????????Tak nebud svata....vidis,ze vsetko v zivote sa proste da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Len teraz zrazu mas nato iny nazor!!!

sedmikraska

asi naozaj vas nazor nepochopim, som totiz z tych vernych a bohate mi staci bozkavat sa len s mojim. Vybozkavala som sa dost ked som ho este nemala, byvaleho so tiez podvadzala, ale o bola ina rozpravka...

adka2722

mne sa stalo, že po 3 a pol roku, čo som s frajerom si našiel ,,kamarátku,, a venoval sa jej viac ako mne a už to zachádzalo do extrému a povedala som mu, že chcem vedieť pravdu, aj ked bude bolestivá a povedal mi, že tam bol ,,len,, bozk..ale povedal pravdu, začo som mu vdačná a náš vzťah sa zlepšil, lebo si uvedomil o čo by prišiel..ale tiež som mu zo začiatku neverila ani ked mi povedal ahoj, ale prešlo ma to aj ked nie 100%ne

veverka

sedmikraska.....ale ved nikto jej tu neradi,aby sa bozkavala s hoc kym.!!!!!!!!!!!!!To ty si zle pochopila!!!!!!!!!!Pointa znie: bozkavanie nie je NEVERA!!!!!!Nech nema vycitky svedomia a samozrejme ani nech sa k tomu priatelovi nepriznava,ved o nic nejde......A nech je na seba pysna ,ze odolala aj tomu inemu......

rise

sedmikraska a povedz mi, preco by malo nieco take romanitu trapit, ak jej to priatel nezavesi na nos? ak o tom nevie, je ok..ak by to jej priatel urobil a zavesil jej to na nos, tak by sice ulavil svojmu svedomiu, ale inac by vsetko pos..l,pretoze by v nej iba vzbudil ziarlivost, obavy a nedoveru..naco je to dobre, ked sa nic nestalo? bozky pre mna nie su prejavom nevery..ale to je moj pohlad na vec..a keby to urobil moj priatel a ja o tom neviem preco sa mam trapit ?