Make up na mastnu plet

Príspevok v téme: Make up na mastnu plet
karina reeves

Hrabala som sa v starych temach, ale som z toho mnozstva odporucani totalny jelen. Mam velmi mastny nos, prave kt. potrebujem prekryt + nejake to akne na cele. Hladam dajaky dobry make-up, ktory lahko zohnat a je tak do 400-500sk. Existuje vobec taky? :/ Hlavne aby sa hned nerozpustil v mastnoste, lebo mne vydrzi plet matna maximalne 20 minut. Odsatie mazu a prepudrovanie neprichadza do uvahy, lebo aj ked len zlahka prilozim vreckovku, to, co chcem zakryt je hned vidno. Cize menim make-up kazdych 45 min. Co s tym?

karina reeves

lilinka:tak, dneska som bola v DM drogerii, vyskusala som vacsinu make-upov co tam mali, vsetko bolo hrozne tmave, len Lasting performance mi farebne perfektne sadol(odtien 100), lenze je tu jedno velke ALE, od Zinerytu mam velmi presusene celo, takze make up mi velmi zvyraznil supinky. Vykaslala som sa na to, potom som sla ku koznej a ta mi dala Skinoren. Kupila som si aj ten zmatnujuci krem od Garnier Pure, neucinkuje :/. Zatial pa :)

karina reeves

no, ja budem rada ak pre mna nebude prilis tmavy ten najsvetlejsi...pre mna je vacsina make-upov velmi tmava, mam svetlu plet

lilinka

No ja ked som ho kupovala, bolo to dokonca rozdelene podla odtienov. Niektore boli za 490, niektore za 430. Ja mam odtien Soft beige a ten bol prave za menej. Skus kuknut niekde inde ako Fann.

lilinka

karina: nekupila som ho v ziadnom retazci, nadabila som na jeden stanok s touto dekorativnou kozmetikou v blave, mali tam skoro vsetky tieto znacky. Ale myslim ze tie ceny sa az tak nelisia, mozno ide o nejakych par korun, ale viac nie. A inak myslim ze nie je tazke to zohnat.

ika2

A vsak ak mate mastnu plet nepouzivajte take kde je olej ,ale prasok.Najlepsi podla mna je od Maebilin Dream Matte . Perfektne krije ,vyborne sa roznasa ..takze prirodzeny .Ale to su rady a rady -Musis skusat kazda zena je ina ,kazda ti povie nieco ine ...

larinka

Ahojte, mam ten isty problem co karina a lilinka, asi si kupim ten Garnier krem, ale nebudem si moct dovolit z vreckoveho kupovat taky drahy make-up ako je ten od Maxfaktoru. Dokazem si z jednej stranky zohnat spominany Perfect wear za 250sk, nema niekto z vas kto ma mastnejsiu plet skusenost s tymto makeupom? dakujeeeeeeem :)))))

4you

ja mam fakt mastnu plet. dam si make up a ked videm von uz ho mam usadeny.davam si ho hubkou (no tou na make-upy) a aj tak rovnako. ked si dam puder mam na tvary mapu. takze cem odporucit make-up ktory pomohol mne. loreal cashmere perfect alebo ako sa to pise.stoji 5 kil