da sa panenska blana odstranit chirurgicky?

Príspevok v téme: da sa panenska blana odstranit chirurgicky?
vanna

mam taky problem, ze sa nemozem zbavit panenskej blany. Je taka pevna, ze sa neda pretrhnut a hrozne to boli. Preto od isteho casu odmietam sex zo strachu a tak sa stalo ze mam 29 a stale som panna. Ale uz nechcem byt. Chcem normalny sex. Existuje nieco na znecitlivenie vaginy alebo da sa to odstranit chirurgicky, ale tak aby som to necitila?

vanna

andie: velmi pekne Ti dakujem. Ukludnila si ma. Ked pridem na slovensko, tak pojdem ku gynekologovy. potrebujem nejakeho noveho, lebo ten moj povodny uz nerobi (uz bol stary) a este ktomu bol v inom meste. Teraz potrebujem nejakeho dobreho v BA. Neviete o nejakom?

andie

ako viem? priatel mal nedavno prax na gynekologii. vzdy spolu rozoberame pripady, pomaha to jemu i mne. celkova anesteza by bola uplne zbytocna, je to maly zakrok, ale trpiet ta nenechaju. nemozem povadat, ze tvoj problem je na dennom programe operacnych sal, ale nie je to zas nic neobvykle. drzim palce.

jannika

vanna jasnacka ze v lokalke :)))) sak gynekologovia nie su nejaki sadistci co by sa vyzivali v tom ze zle robia...hlavne ked mas s tym take problemy

jannika

presne ...treba za gynekologom,on najlepsie bude vediet...na to neexistuje nejaka zazracna masticka co ti ju v noci bezbolestne rozpusti.