Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest srdca

lilko85

ahojte mam ten istý problém už asi 6 mesiacov ale to len raz za mesiac aj viac proste v srdci ma pychne aj ked sa nadýchnem alebo ked rozprávam pomožte mi :(

lili 25

Viete si predstaviť pocit že vyšľapete tri poschodia ako Vám vtedy búši srdce a ide vyskočiť z hrude? No a ja mám ten problém že to búšenie srdca mám vždy.Ráno keď vstanen,cez deň aj keď ležím, večer keď idem spať,proste vždy.Žiadna bolesť ramena ruky alebo dýchavičnosť len pocit že moje srdce má nejaký iný rytmus než by malo mať.Myslíte že to je chrbticou?Na kardio ma objednali až o mesiac ako keby sa choroba dala odložiť. Ďakujem lili

miša

Pomozte mi prosim vas , taktiez ma strasne picha pri srdci a to hlavne ked sa nadichujem alebo vydychujem , zhloboka sa nadychnut nemozem lebo to strasne bolí. Uz neviem co mam robit , len sa proste bojím.Začalo to uplne z nicoho nic .

Kwiki

Pichanie pri srdci moze by tsamozrejme od chrbtice..mna pichalo pri srdci, bolest prechadzala od zamena az do tricepsu a zaroven mi trpli prsty na ruke..doktor mi povedal, ze to mam s krcnej a hrudnej chrbtice..po navsteve chiroprakticky mi bolesti zmyzli..

Kwiki

Pichanie pri srdci moze by tsamozrejme od chrbtice..mna pichalo pri srdci, bolest prechadzala od zamena az do tricepsu a zaroven mi trpli prsty na ruke..doktor mi povedal, ze to mam s krcnej a hrudnej chrbtice..po navsteve chiroprakticky mi bolesti zmyzli..

dračí zub

Damian: Dopln si v clanku, ze vitamin C optimalizuje krvny tlak. Ak je vysoky tak ho znizi, ak je nizky tak ho zvysi. Dalej sa vitamin C podiela na tvorbe kolagenu, ktory tvori pruznu cast stien tepien, zil a srdca. Pri nedostatku kolagenu sa oslabene miesta zalepuju cholesterolom. Ak nema telo dostatok cholesterolu v strave, vyrobi si ho samo. Preto netreba odstranovat cholesterol ale treba doplnovat vitamin C. Takze s dostatkom vitaminu C mozete pokojne jest bravcove maso, a cokolvek co obsahuje cholesterol. ..... Este si dopln nieco o jode. Je to tiez dolezity a nedostatkovy prvok vo vyzive. Pomaha aj pri chudnuti. Samozrejme ak nadvahu sposobil jeho nedostatok, co je dost caste.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk