Bolest srdca

RNG

bolesti srdca mozu byt z nedokyslicenia sposobeneho hlavne zapchatymi koronalnymi cievami, ale prudke busenie je nervova zalezitost, obvykle vyplyvajuca z nedostatku draslika alebo horcika a vapnika.
Niekedy moze byt sposobene aj poruchou neurotransmiterov v mozgu, ci vlastne v chrbtici.

cappy

aojte mam probleem boli ma srdce a prechadza to as do laveho ramena:(niekedy je to neznesitelna bolest a inokedy je to len take male...nevem co to je mosete mi poradit???

karlec

Ahojte...mam 19 rokov, v podstate som nikdy netrpela ničim vážnym (max. nádcha)a v poslednom čase pociťujem ako rýchlo mi bije srdce a v noci kvôli tomu nemôžem spať...no a to je ešte v poriadku...ak mam náhodou trému, tak potom nemôžem ani rozprávať a lapám po dychu...Mám už aj termín u kardiológa, no uvidím, čo mi povie...

damian

zda sa mi, ze musim zopakovat: KRV pozostava z 95% vody. Ak ta chyba a ta percentaz klesne, povedzme na 90%, cely kardiovaskularny system je zatazeny a maju tendenciu sa formovat koagulaty, co je viac nez logicke..., ...az tak logicke, ze to ortodoxna medicina nedokaze, ci nechce pochopit :-(

damian

na pricine moze byt aj chronicke dehydrovanie. kolko pijes cistej nesytenej vody denne?? pijes tolko, kolko sa ma - min 2 l denne???

sonka

asdfghjkl... neviem, ale určite to nie je dobré, tak zájdi k lekárovi, on ti povie najlepšie čo ti je, pretože je to kompetentný odborník.

asdfghjkl

ahojte..aj mňa bolí a pichá srdce......a posledné dni mi je aj na zvracanie..pred chvíľou som mala pocit, že odpadnem.......neviem, čím to je....

pino

pred dvoma tyzdnamy sa my to stalo prvykrat..srdce my strasne zacalo busit myslel som ze skolabuejm na mieste..ale po case to preslo bal som sa aj zaspat ze sa rano nezobudim..a v poslednom case sa my to opakuje..potom mam pocit slabosti,som unaveny..a to mam len 18 rokov..fu nevem o co ide..:-((

RNG

mnoho problemov zo srdcom vyplyva s nedozivenim alebo nedokyslicenim srdca. co je sposobene zapchatymi koronalnymi cievami tukovymi a tukovobielkovinnymi nanosami. Preto kazdemu odporucam pouzivat 2x do tyzdna lyzicu lecitinu.

pedrik

No to som rad ze s tou bolestou srdca nie som sam,tiez som mal pocit minuly rok ze umrem,ma tak pichalo do srdca az zavraty som mal,pri kazdom pohybe.POMOHOL MI CESNAK,aj teraz citim srdce,niekedy take mierne pichanie,ale neda sa to porovnat,cesnak jem kazdy den,preto odporucam kazdemu co ma taky problem,niekedy mi aj velmi busi srdce,tiez to poznam a mam problemy s chrbticou tiez.