Ovulacne testy :)

janulec

aha, ja som myslela, ze planujes prirastok. Vtedy sa robi to zistovanie ovulacie. Tak skus kondom a pharmatex, malo by to byt takto ok.

januška

no ved preto,ja som tie testy chcela pouzivat ako sucast ochrany lebo len na kondom sa spoliehat to sa bojim a tabletky nechcem...boze ako ti zavidim ze to mas tak super pravidelne :)

janulec

nemusis chodit kazdy mesiac. Vysetrenie sa vola folikulometria. Parkrat v jednom cykle tam zajdes, aby lekar videl kedy a ci ovulujes. bez obav. Mrzi ma, ze nevies, kedy ovulujes:( Ja to mam tak, ze v den ovulacie ma boli jeden z vajecnikov a vidim to aj na vytoku. A aj ked citim bolest vajecnika nie prave na 14. den ale napr. na 12-ty tak viem, ze menzes pride o dva dni skor a vzdy to tak aj je. Takze sa chranime len prerusovanou sulozou.

januška

viem ze to ma byt +-14 den. 28 dnoveho cyklu ale ja naozaj neviem ako je to u mna...a kazdy mesiac ku gynekologovi zas chodit nemozem

janulec

Mikroskopy su hluposti, ak, tak ovulacne papieriky, ale kazdy lepsi gynekolog ti poradi sledovat ovulaciu ultrazvukom u lekara... Ovulacne testy su stara a nespolahliva metoda na zistenie ovulacie. Mimochodom - ty nevies, kedy ovulujes?