za 5 týždňov som schudla 5 kg!

Príspevok v téme: za 5 týždňov som schudla 5 kg!
ankas

Ahojte! Vidím, že viacerí tu majú problém schudnúť. Ja som tiež "chudla" a nikdy som nič neschudla. Zišlo dolu kilo a potom bolo hneď späť. Takže sa chcem s vami podeliť o svoju skúsenosť.
V prvom rade je nevyhnutné papať každé 2 až 3 hodiny!!! To je základ. príklad: Raňajky o 7.30 - suchár, nízkotučný syr, šunku, vajíčko, veľa zeleniny. Desiata o 10.00 napríklad jabĺčko alebo iné ovocie. Obed o 12.00 nejaké kuracie prsia so zeleninou. Olovrant o 15.00 nízkotučný jogurt a večera o 18.00 podobne ako obed. Základom je tiež pitný režim, cca 2 litre minerálky, napr Lucka pre dojčatá. Žiadne sladkosti a tiež nejaký ten pohyb, aby telo nebolo len schudnuté, ale aj pekne vytvarované... Žiaden zázrak, ale stačí trošku pevná vôľa a ide to. Ja som bola stále maniak na sladkosti a teraz si dám asi 4 kocky čokolády, aby som mala pocit, že som sladkú úplne nevylúčila. Aby som nezabudla, žiadne ovsené vločky ani musli, z toho sa neschudne!!! Čo najviac zeleniny. Držím palce!

januška

hm...no zlozite to mas...ale tak by si si mal nosit so sebou dazdnik a ked by ho uz bolo moc na teba tak urobis len "sup" a je to...aj japonski turisti tak po BA behaju a vidis ako dlho ziju :D

januška

no....vidim ze si strateny pripad :DD uz ti zostava len vystrcit ksicht von z okna a cerpat zo slniecka...z toho sa zarucene nepribera :)

silvinka 33

no ankas keby som jedla podla teba tak to by som moc neschudla ale pribrala ja si davam denne iba jedno hlavne jedlo a zeleninu a ovocie keby som aj vecer jedla tak ako na obed tak by mi to vahu len zvysilo a neznizilo ale je dobre ze tebe to ide z vahou dole a hlavne zalezi z jakej vahy ides dole je rozdiel s vahy 55 a s vahy mozno 80 tak potom posobi inak

Filaga

uz ani jedna cocka nie je...a ja mam malo energie, alebo sa vsetka hned ulozila a ziadnu energiu mi telo na teraz nenechalo?;)