za 5 týždňov som schudla 5 kg!

Príspevok v téme: za 5 týždňov som schudla 5 kg!
ankas

Ahojte! Vidím, že viacerí tu majú problém schudnúť. Ja som tiež "chudla" a nikdy som nič neschudla. Zišlo dolu kilo a potom bolo hneď späť. Takže sa chcem s vami podeliť o svoju skúsenosť.
V prvom rade je nevyhnutné papať každé 2 až 3 hodiny!!! To je základ. príklad: Raňajky o 7.30 - suchár, nízkotučný syr, šunku, vajíčko, veľa zeleniny. Desiata o 10.00 napríklad jabĺčko alebo iné ovocie. Obed o 12.00 nejaké kuracie prsia so zeleninou. Olovrant o 15.00 nízkotučný jogurt a večera o 18.00 podobne ako obed. Základom je tiež pitný režim, cca 2 litre minerálky, napr Lucka pre dojčatá. Žiadne sladkosti a tiež nejaký ten pohyb, aby telo nebolo len schudnuté, ale aj pekne vytvarované... Žiaden zázrak, ale stačí trošku pevná vôľa a ide to. Ja som bola stále maniak na sladkosti a teraz si dám asi 4 kocky čokolády, aby som mala pocit, že som sladkú úplne nevylúčila. Aby som nezabudla, žiadne ovsené vločky ani musli, z toho sa neschudne!!! Čo najviac zeleniny. Držím palce!

januška

presne tak...nieco male zjest...aby telo dostalo energiu presne v takej podobe aku priblizne potrebuje a aby ju neukladalo v podobe tuku.to sa presne deje ked sa naraz zje velke mnozstvo.telo ma enetgie nazvys tak si ju odlozi na horsie casy.

katharinka

najlepšia dieta je nežrať, neprepchávat sa sladkosťami, jest vela zeleniny a radšej viakrát denne než jedno velké jedlo, maso jest každý tretí den, nie každý den, a vela pohybu plus vela vody, poloochutenej minerálky alebo neochutenej. Ja neviem čo tu všetci riešite dokola diéty, stačí aj budete mat pevnu volu a miesto jedla radšej pojdete von na prechádzku. Takto som schudla za pol roka 9 kilov. Podotýkam, že neranajkujem a ak aj, tak len niečo malé na zobnutie a som STÁLE V POHYBE. Držím palce ludia, hlavne to chce pevnu volu.

zdenka2

dievčatá ak to naozaj tak funguje idem do toho aj ja. tam je asi dôležité vždy niečo malé zjesť. ja som síce zvyknutá jesť len 2x denne, tak dúfam, že to takto pôjde. januška daj vediet ako pokračuješ, aj ja sa ozvem.

januška

ja som uz tyzden tiez na "diete" 5 krat denne...rano si davam nejaky kusok chlebu so syrom a kakao alebo trochu musli do toho kakaa,desiata ovocie,obed jem hocico len nie taku velku porciu ako zvycajne,olovrant zase bud ovocie alebo jogurt s musli a vecera chlieb so syrom a veela zeleniny.myslim ze kilo islo dole tento tyzden a citim sa svetovo navyse vobec niesom hladna...niekedy mam pocit ze tu veceru uz ani nechcem :)este nejake cvicenie k tomu pridam a vaha pojde dole jedna radost...tie musli neviem ci sa z nich nechudne...ja som za polroka schudla postupne 7 kg a ranajkovavala som len musli ale to asi zavisi od organizmu.