Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Roacutanne

pentium

ja osobne si myslim podla nazorov co som tu videl ze roacuttane je super liek na kne...aj ked niektori pisali,ze sa im akne vratilo,ale nevratilo sa im v takej forme ako bolo na zaciatku.Takze v kazdom pripade roacuttane aspon zmierni priznaky akne...

mikkkrraaa

tak ja som tiez brala..dobrala som niekedy maj,jun 2006 a vratilo sa mi akne spat, ale nie také ako predtym..ale aj tak by som pristala sa asi preliečit znovu..
kimono, a to sa tá liečba moze zopakovat s MINIMÁLNE polroč.prestávkou alebo ako to je?

kimono

ja som to douzivala pred pol rokom a nic sa mi nevratilo.ale je to individualne.keby nieco liecba sa da opakovat s polrocnou prestavkou.

sofija

no ja ho beriem ale nemam zatial ziadne neziaduce ucinky az na obasne stipanie oci,ale kozna mi predpisala kvapky ...inac nic ani len papulku nemam suchu

veronikaa

akne sa moze vratit ale urcite nie v takej forme ako bolo na zaciatku.roaccutan ma viacero neziad.ucinkov preto sa ma brat v tazkych stavoch aby bol prospech/riziko vyvazene.ja som ho brala pol roka/nizke davky, teda nizsie nez by som mala/zevraj sa tam ma dodrzat nejake presne mnozstvo lieciva nas kilogram telesnej hmotnosti, aby sa znizilo riziko recidivy.akne sa mi nevratilo, ta jedna dve vyrazky co mam za cas sa nerata oproti tomu co som mala pred liecbou.mozno aj preto sa to tak drzi , lebo pouzivam skinoren a kozmetiku na aknoznu plet.co som skor mal pocit, ze trpi su vlasy a oci..preto by som uvitala ak by sa ludia co brali tento liek podeili zo svojimi skusenostami.dik

00dominka00

podla toho co som citala v temach o roacutane by som povedala ze vacsine sa to vratilo a bolo potrebne este jedno preliecenie a podla mna je to dost drasticky liek ale nazory sa striedaju

tanulik3

Sklalk, na sto percent ti nikto nemôže nič garantovať a hoci s týmto liekom nemám priamo skúsenosti, je vysoká šanca na úspešnú liečbu dlhotrvajúci účinok. Nežiadúcich účinkov má Roacutanne viac ako dosť, preto si dobre rozmysli, či si ochotná podstúpiť také riziko.