Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

10kg za 10 dni

buchto

za 10 dni 10 kil je na kolaps! ak nejde o zivot tak pojde! nerob to.. telo zblbne uz len pre zvyskove hladiny hormonov ktore sa nestihnu upravit!

Denz

ak si das denne 30 kilometrov behu bez jedla desat dni bez volneho dna.....zmaknes to :))
Ale skor ta odvezu v zachranke ako sa ti to podarí....

katica0903

10 kg za 10 dni...dobre...ved to je tak nezdrave...ked si chces ublizit...
len sa zamysli dokazez aj pribrat 10 kg za 10 dni...
nemam viac co dodat...
je to tvoje zdravie...

jajka001_

tak ci tak, urcite treba zacat viacej pit. vsetko postupne, nechcela som na teba vyvalit tolko info :) nelakaj sa. hlavne teda pit. zlepsi to travenie a vyplavovanie skodlivin z tela. zeleny caj je vraj dobry na chudnutie,neviem , podla mna optimalne udrziava rovnovahu. a tym ze obsahuje tein podporuje aj spalovanie ale urcite nie nejak strasne moc.

zuzic

no ja nemusim tiez hranolky, chipsy a neznasam moc mastne jedla a tak...u mna ani nie je taky problem ze nezdrave mi chuti a zdrave nechuti u mna je to skor tak ze mi nechuti ani zdrave ani nezdrave...no som taky zly stravnik...nie som typ co sa neviem zdat nezdravych veci mna jednoducho nechutia nezdrave ale ani zdrave:(

jajka001_

tak v tom je asi ten problem, ze to zdrave ti nechuti :)) mam neterku, ma nadvahu, sama som jej nic nehovorila, ale ked sa ma zacala pytat ako schudnut, tak jej vravim, v prvom rade vyrad vyprazane a hranolky a ona ze to nieeee ved to lubim najviac. no,tak si vyber:)
ale je to len vec zvyku, vies, ked si zvyknes jest tie zdravsie jedla, budu ti chutit, a na tie nezdrave sa nebudes moc pomaly ani pozriet
ja napriklad vobec nejem salamy. co neznamena ze ty ich jest nemas, ked ti chutia. ale z pohladu vyzivy, je to udene, presolene, prekorenene. a mne to ani nechuti.

zuzic

aha uz som sa potesila...ako to ty robis ze spomenies vsetko co nelubim?:)) polievky to je strasna predstava, no uz sa zacinas moc podobat na moju mamu:(
a mas este nejaky napad na zlepsienie?

jajka001_

a polievky tam tiez zarad, na obed, neviem ci zvyknes, ale mala by si lebo za prve, je tam tiez voda, (aj ked sa to rata ako jedlo), za druhe, ta to zasyti, takze z druheho tolko nezjes. za dalsie, vacsinou je to nejaky vyvar zo zeleniny, takze nic nezdrave.
a papaj vela zeleniny, salaty vzdy k obedu, striedat, nech je to pestre, v tom su vitaminy, vlaknina

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

10kg za 10 dni - Fórum - ZDRAVIE.sk