vonavky

kacingeska_8

Moschino-i love love......ta je fakt uzasna..teraz som ju dostala na narodeniny aa strasne ma dostala jej krasna vona..:)

mary-anne

moje naj parfemy-
escada- sentiment
christian dior- hypnotic poison
tom tailor- body talk
avon- jet famme, little black dress
hugo boss- femme
adidas- fruit rythm
puma- flowing

celkom pekna, taka svieza je Naomi Campbell- cat deluxe , ci Backham- intimately Backham (ruzova)

dadula7

Ahojte baby. Mate radi parfemy? Ja tiez... :) Mam v ponuke parfemy za super cenu. Su to original esencie, akurat, ze nemaju original flakony a Znacku, za ktorú platite v parfumerke tisicky... Esencie sa nedaju patentovat, preto vam mozem zarucit, ze su to tie iste parfemy, len maju iny flakon. Mam Britney Spears, Celine Dion, Dolce&Gabbana, Armani, Hugo Boss a daľšie....Ak by mala niektora z vas zaujem, ozvite sa :)))
zarucujem 100% kvalitu
dadulka17@zoznam.sk

junnni

A co hovorite na Davidoff Water a Puma Aqua? Mam na vas nejaku otazku. Ja mam teraz novu vonavku a chcela by som si z nej dat do maleho flakonu, ktory nosim v kabelke. Ako sa vsak zbavim z neho vone z predchadzajucej kabelky? Je uz tyzden prazdny, ale este stale vonia po predoslej voni. S cim ho mam umyt? Aby sa zneutralizoval ten pach? Dakujem vam.

blaha

aj ja mam NINA RICCI ale to zelene jablcko to bola asi daka limitovana edicia,pekne vonia,taka letna ;) ale na mne nevydrzi dlho /mam problem najst vonavku co na mne vydrzi/ pouzivala som d&g light blue ,ale tu ma kazda druha baba ;D