Moze chalan zistit ze som panna

dižanka

Ahojte. Chcem sa opytat ako hlboko sa nachadza panenska blana .. a ci mozem otehotniet ked do mna vosiel raz bez ochrany, lebo sme to skusali. Cakam odpovede dakujem vopred.

zoko

ja som chlap a som tu náhodou a tak ma to trochu zaujalo mám už toho trochu za sebou a môžem vám povedať,že tu nejde o to či to chlap zistí alebo nie ale tu ide predsa o vás o ten prvý pocit o to napätie, dobrodružstvo. Malo by to byť z lásky. Veď to si predsa budete pamätať celý život. a vy tu o tom rozprávate ako v mäsiarstve za pultom. Keď už ide o to tak normálny chlap to zistí určite a ver mi že ak má o teba trochu záujem či už od srdca alebo keď len pre sex tak mu to určite vadiť nebude. ahoj

zdenca

STRUCNE MOJA BUT MU POVEDZ PRAVDU ALEBO SI TO PRETRHNI SAMA ALE TO TI ASI MOC NEODPORUCAM A ANI NEVIEM CI BY SI TAKE COSI AJ ZVLADLA

evita21

heh....jediny kto to povedal za celu debatu nieco fakt trefne je cica....kokos sak sa uvedomte..nejde o krvacanie abo co..ale ved ten chalan to fakt citi ze to ide tazsie....ze je tam tlak a tak...jaaaj....a to nie len prvy krat...moj mi mozno po 10raze konecne povedal ze uz to ide ako lahko a mna to asi po desiatom raze prestalo boliet...ako mozes sa tvarit ze uz si to robila a tak..heheh...ale ak nie si jedna z tych stastnejsich co nekrvacaju a neboli ich to...myslim ze to nezvladnes..heh...no lebo mna to bolelo ako konaaa...a nevravim vzdy ked do mna isiel prve razy...boze..a to chalan citi ze ci to ide lahko abo nie..ale rob ako chces

skvrnka

mna by fakt zaujimalo kolko mas rokov, ak hovoris, ze s tymto si uz 4 roky... bud si vymyslas toto cele alebo ja neviem.. Tipujem takych 19, 20.
Inak ja byt ten chalan, tak ta necham... taku p*covinu povedat. Boze dievca.

andie

pochopila som to spravne, takze ty si hanbis za to, ze si panna ?? podla je to skor hrdost, ze nevlezies kazdemu chalanovi do nohavic..ale v tvojom veku sa to asi este inak ponima..

cica

takze pre vsetky tupane a pubertiacky ktore nevedia o com hovoria.jasne ze to chalan zisti ze baba panna lebo prvy krat mu to ide tazsie dnu a citi ze nieco mu tam brani az kym sa panenska blana pretrhne