Prosim o radu-mohla som otehotniet?

mica

ale neboj sa..preco si nejdes kupit test hm?

a ja som tiez nieco podobne prezivala vcera a dostala som a nahovarala som si kadejake pocity v bruchu

qiu

ak si mala v ten deň dosť menzes je málo pravdepodobné aby si bola tehptná--šanca je takmer nulová. A meškanie môže spôsobiť aj vysadenie antikoncepcie. Aj ked si prvé dva mesiece mala normálne to si mohla mať v tele ešte zostatky umelých homonov, ktoré teraz vyprchali a zas si tam kde si bola predtým - pri nepravidelnej mesnštruácií.

rosidae

v ten den som mala dostat kramy :( stale mam taky divny pocit v podbrusku...ale to som mala aj predtym.. brala som 2 roky antikoncepciu, lebo som nemala pravidelny cyklus a ked sa mi upravil,tak asi pred 7mes. som prestala brat... prve mesiace som mala normalne kramy ale posledne 2 mesiace s tym mam problemy.. dostavia sa mi neskor a mam ich max.2 dni , aj to velmi slabo krvacam...

rosidae

len problem je v tom,ze neviem ci uz nahodou nemam pretrhnutu blanu...mala som pred niekolkymi rokmi neprijemnu skusenost a jednoducho neviem... :( asi zajdem za doktorom :(

qiu

už sme sa tu o tom bavili v niekoľkých témach. Aj ked sa chalan nespraví vylučuje sekrét, ktrorý môže obsahovať spermie.Takže moja odpoveď je ano môžeš byť tehotná... ale ak ti npretrhol blanu tak je tam malá pravdepodobnosť.