Krupicka na tvari

simoneckaa

čafko..jj,to poznám..mala som to aj ja..myslím,že sa mi to spravilo z jedného krému alebo pleťovej vody...radím ti ku žiadnej kozmetičke nechoď..ja som si kúpila obyčajný krém dove (poprípade obyčajnú niveu) a ak používaš neakú pleťovú vodu tak ju prestaň používať..stačí obyčajná voda...ráno si opláchni tvár studenou vodou,večer takou vlažnou..krém si nanášaj všade inde len nie na tú "krupičku"..nechaj ju tak..po takom týždni,dvoch by mal byť viditeľný neaký rozdiel

tralala

Moja kolegyna v praci to ma tiez, skoro po celej tvari, nepytala som sa jej na to, ale asi keby sa to dalo odstranit bez toho aby sa to vratilo, tak by to uz urcite urobila, pretoze v praci je v kontakte s desiatkami ludi denne a kazdy sa na to pozera, je to velmi viditelne. Neviem, ci je to to iste, co som mala ja pod okom, vola sa to jacmen a odstranovali mi to ihlou a aj kauterozivali, cize vypalovali elektrickou ihlou, nenormalne to bolelo, hrozne, slzy mi tiekli potokom, ale to mozno len preto, ze to bolo tesne pod ocami a tam je tenka koza.Nechcem ta vsak strasit. Potom som si na to davala antibioticku mast a mohla som si to umyvat len ruzovou vodou, nie obycajnou vodou, lebo ta vraj infikuje. Odvtedy sa mi to nevratilo. Tak vela stastia.

bladegirl

Neboj sa len zajdi ku kozmeticke,su to pravdepodobne milie a davaju sa prec ihlou,vobec to neboli,aj mne sa to sem tam urobi a ked ti to das odstranit nevratia sa vsetky