Buhuuuuuu :((((((((((((

Príspevok v téme: Buhuuuuuu :((((((((((((
kali

uz dlhsie mam problemy s padanim vlasov...viem ze to bude asi aj stresom lebo som tento rok maturovala potom prijimacky a este kadeco ine...tiez som za posledny polrok schudla 7 kg,nebolo to sice rychlo ale aj tak sa to na tom mohlo asi podpsalo...vcera som si rozotierala do vlasov vodicku bioscalin a dnes ked som sa zobudila chytim do vlasov a cele hrste mi vypadli...po 100 som uz aj ratat prestala :(((((((((((( toto sa mi v zivote nestalo...doteraz mi padalo tak ze zostalo v ruke zo 5 vlasov a teraz toto!!!...neviem ci to nemoze byt tym ze som sa v hlave " hrabala " ked som bioscalin rozotierala...ja fakt neviem a som zufala,uz ich mam beztak tak moc riedke a ked teraz takto padat zacnu ani nechcem vediet ako to skonci.... :(((((((( mozete mi prosim prosim nieco poradit,velmi prosim.

00dominka00

kali ... tak to potom bude asi tym a chod co najskor k odbornikovy ...kamoska na takyto ekzem dost doplatila mala take riedke vlasy az plesinu

kali

ja ti neviem dominika,uz som aj nad tym uvazovala...lebo casto ma svrbieva hlava a ked sa aj skrabem tak za nechtami mi dost koze ostava...asi fakt zabehnem ku koznej.

kali

...nemam pocit ze by to mala byt stitna zlaza,to by sprevadzali aj ine tazkosti ale ked mi ani kozna nepomoze jasne ze pojdem aj na krv.

kali

a ako sa prosim ta robi ten lopuchovy vyvar? pozerala som na google tam je kopec masiek ale na vypadavanie vlasov skoro nic.

00dominka00

Urcite by si mala zajst na kozne. Tam ti pomozu.Mozes skusit i biohar ale lepsi je lopuchovy vyvar alebo vyvar zo zihlavy.Skus i najst neake domace masky na vlasy tie su super.Staci si len dat vyhladat do googlu.