Problem - vtiahnute bradavky

Livinqua

Ahooojte, chcem poradiť mám od mala vtiahnuté bradavky mám momentálne 22 rokov. Ževraj som zdravá a na zdravie to nevplýva. Ale exteticky to nevypadá dobre keď priateľ sa s nimi hrá vystúpia na chvíľku potom sa zase vtiahnu. Chcela by som si kúpiť niplette a vyskúšať to myslíte, že to pomáha pýtam sa tým čo to použili. Ďakujeeem :)

siusi

Zdravím,tiež som mala taký problém,malý veľa spinkal,nechcel sa prisať,cez klobúčiky nechcel už vôbec,odsávala som celý čas v pôrodnici.Doma som mu dala cumlík,keď začal sať,vymenili sme ho rýchlo za prsník a potom to išlo.niekedy som bradavkám pomohla odsávačkou,ale neskôr sa vťahovanie stratilo úplne.Hlavne kľud a nevzdávať to

suzis

ahoj..bradavky nevadi, ze mas vtiahnute..dieta necmula bradavku..ale stlaca cast nad bradavkou..takze mliecko si vytlaci..neboj a nemaj z toho obavy...

lucka

prosiim...mam 14 a mam vtiahnute bradavky..moja sestra to mala tiez a teraz ich ma normalne...moze sa vyskytnut riziko ze mi tak ostanuu????prosim pomozte mi...

tritata

ja mam tiež vpadnute bradavky a pri kojení som mala dost problemov mam dve deti a pri oboch som použivala klobučiky ale nebolo to ono bradavky som mala uplne doničene a zapalene od toho že si ich nemohli chytit skus a uvidiš čo ti bude nalepšie

janca

Neboj, bábetko ti ich vytiahne, prípadne si môžeš pred kojením trošku pomôcť odsávačkou ale myslím že to nebude treba. Hlavne nedaj na reči, lebo mňa napr. donútili v pôrodnici si kúpiť klobúčiky vetou že čo vy chcete s takými bradavkami. Po 2 mesiacoch trápenia som ich vyhodila a kojila som do dvoch rokov. Niekde som čítala, že by sa mali bradavky už počas tehotenstva trénovať (povyťahovať) no ja som to nerobila. Držím palce.