Piatok 13/7/2007...viac ako 110.....

Príspevok v téme: Piatok 13/7/2007...viac ako 110.....
snify

Ahoj hľadám odvážlivcov a zároveň aj spolubojovnikov, ktorí by sa so mnou radi pustili do zhadzovania veľkého množstva kilečiek, a takto to spolu kamsi dotiahli...nemusí to byť zrovna na misis word, ale aby sa dalo na nás aspoň pozerať....Skúsme spolu nájsť ten najlepší spôsob a pomôcť si navzájom...Dátum 13/7 sa mi páči najmä preto že je to piatok....a hovorí sa žE prináša ,,smolu,, mne dúfam prinesie ,,stratu,, ...ale iba kilogramov... :o))))Takže píšte . píšte , spolu to dokážeme

gwenka

ahojte, ja vam zelam vsetko dobre aby sa vam to podarilo, a hlavne ozvite sa a podelte sa s vasimi uspechmi, drzimpalce : )

snify

anonymus vies nemozes kazdeho posudzovat iba podla vahy, nie nespala som doteraz, ale mala som skutocne vazne problemy...tie su nastastie prec a ja idem do toho....netreba hned ludom brat elan...ceni sa aj snaha a ta urcite prinesie vysledky :o))

snify

nataliiie som rada ze sme uz aspon dve..a co takto ist s pravdou von? Mam 174 cm a 110 kg...ziadna slava, ale mala som dost vazne zdravotne problemy a tak som sa krasne rozkysla...ale uz dost......