Cena antikoncepcie

keisi2805

Ahoj baby no ja nemam vela skusenosti s Hak ale beriem teraz Yasminele su celkom fajn ale su hrozne drahe az 1380 na 3mesiace neviete mi poradit nejake lacnejsie, alebo neviete mi povedat ako sluzi ten kruzok?

luckan

Ahoj chcem sa spytat,bola som prvykrat u gynekologicky a dala mi hned antikoncepciu.Nebrala mi ani krv ani nic.Je to normalne?

zuzanazuzana

ja beriem lindynette 20, na 3 mesiace stoje 650sk, ale ja si ich kupujem na mesiac, tak platim 221sk. kupujem ich v nr na pesej, lebo v inych lekarnach su drahsie.kamaratka si tam kupuje novynette a na mesiac ju vyjdu 180sk.

katarinazilina

baby, cena tabletiek je vzdy ked kupujem ina, aj preto ze vzdy mam po ruke inu lekaren a tie ceny sa za 3 mesiae dokazu velmi zmenit. uzivam cerazette, som velmi spokoja a stoja cca 800 na 3 mes. implantat je fajn vec, ale treba mat opimalnu vadu, pri nadvahe nemusi fungovat a je to dobre pokial urcite vies ze v tom obdobi nechces mat deti, ja osobne si chcem dat impalntat do ramena az ked budem mat planovane dve odrodene. moja gynekologicka mi ale vravela, ze pacientky co ho pouzivaju maju problemy ze v priebehu cyklu maju tkz. spinenie a to nie je prijemne. este uvdidim, ved za tie roky sa toho moze vela zmenit aj v antikoncepiciach (o vahe a spineni to vraj plati aj pri naplasti a vaha je dolezita aj ak chcete vaginálny kruzok)

marfuška anjelik

Janka,musí Ťa vyšetriť,pretože Hak nie ne vhodná pre všetkých. Lekár sa musí uistiť,že si zdravá,hlavne musíš mať dobré pečeňové testy. Preto je veľmi nebezpečné brať Hak napr.že ti ju dá kamarátka,či sestra,ktorá ju už nepotrebuje. Ak chceš byť stopercentne chránená a aj zdravá,tak to je to najmenšie,čo pre to urobíš. Za zdravie to stojí. A aj za tú bezpečnosť.