Bolest kolena a opuch. Po ture v Tatrach

Príspevok v téme: Bolest kolena a opuch. Po ture v Tatrach
brano24

Caute! Prosim poradte - bol som niekolko dni nba vychode a snazil som sa pobehat co najviac (Slovensky raj, Vysoke Tatry). Nie som moc zvyknuty slapat, takze mozno ide o nejake presilenie, ale nezda sa mi to. Brutalne ma boli lava cast kolena na pravej nohe. Je to taka bolest ako keby bolo brutalne buchnute, ale nie je. Mam ho problem ohnut, vystriet a aj poriadne chodit. navyse mi opuchlo. Neviete co to moze byt? Mam 24 rokov.

koleno

tiez to mam uz 6 dni, prava noha a bolest na lavej strane z hora kolena trochu opuch trochu palava vo vnutri, treti den si to natieram voltarenom a nic. kazdy jeden krok velmi boli a po dlhsej chodze to boli aj v klude. pockam este par dni a potom pojdem k dr. ale len preto, lebo som na nete citala, ze takto zacina 50% rakovina kosti.

renalka

do dvoch tyzdnov??????????????
Asta kuta fajos....vsak to je dllllllllllha dobaaaaaaaa. To tu aj porodim dovtedy kym to prejde.... (.

Tie listy zneju uz lepsie, ak poznate este nieco podobne na opuch kolena tak sem s tym

...vdacna Renalka

brano24

Vdaka za rady! Zo zaciatku som doma nic nemal, tak som si na to daval Diclobene gel. Vcera som si kupil Fastum Gel, tak som presedlal na ten. Chcem sa len este spytat: Je dobre to koleno zavazovat pruznym obvazom. Poradili mi to, tak to robim, ale neviem, aky to ma na to vplyv...
PS: RNG, fakt vdaka za radu, ale nemam tolko casu, aby som behal pospecializovanych predajniach a pod. Potreboval som nieco rychle a ucinne. Ale aj tak velka vdaka!

RNG

Boxeri pouzivaju na zrychlenie hojenia enzymy, hlavne bromelain.
Ak tam mas poskodenie(natrhnuta slacha alebo poskodene puzdro), odporucal by som ti brat aj nejaku zmes na klby a slachy.Mala by obsahovat glukosamin, chondroitin MSM a podobne
Odporucena denna davka :
glukosamin 1.5 gramu
MSM 2 gramy...
Protizapalove(bolest) su quercitin(2x400 mg), bromelain rybaci olej(3x3 gramy) dumbier(1 gram cerstvy koren)
Najdes na Google.sk pod :
doplnky, glukosamin, chondroitin
Tam je viac rozlicnych predajni.
Lekarne aj obchody z doplnkami