Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uhry na nose

miruska01

ja som vyskusala toho tolko lebo sa mi nechcelo ist ku kozmeticke a nakoniec ona moj problem vyriesila. Vycistila tvar, odporucila nivea naplaste, chodim tam pravidelne na cistenie a musim si zaklopat zatial je vsetko ok :)

morticia

Jednoznačne Purederm čistiace pásiky na nos s aloe vera. Sú super a sú lacnejšie ako Balea, alebo Nivea. odporúčam !!!

lucita77

este su aj naplaste od znacky BALEA ja ich pouzivam aj s priatelom a pomaha to, su super. predavaju ich v DM-ke.

lea

podla mna, je potrebne uhor dokladne odstranit a potom nejakym sposobom stianut ten por, aby sa v nom uz uhor nevytvoril

lea

je to nekonecny kruh - uhry odstranis a za chvilu su tam zas, a tak stale dokola. keby uz vymysleli nieco co navzdy pory stiahne..

maticekkk

no jednoducho chod ku kozmeticke, ta ti to krasne vytlaciiiii...alebo ja chodim na kozmetiku, kde mi to vyberá specialnym prisrojom...je to hlbkove cistenie..a namiesto toho ,aby to bolelo, to je az prijemne :D

gm

je to sposobene lejom ktory pokozka vytvara musis si kupit pripravok na cistenie pleti kde odstrani nadbytocny olej i ked tvar redukuje stale olej ale ked si v necistnom prestrdi to znamena kde sa fajci alebo moc vari atd sa do popkozky dostava vsetka spina tak sa tvoria tie uhry ja som si kupila klersasil na akne ale pred tym som si umyla mydlom tvar poriadne dala klerasil a popripade bebe krem ale nie moc olejovi neaky matny si kup a redukuj to 2-3 mesiace a zmyzne to na vsetko treba cas tak rychlo ti to nezmyzne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uhry na nose - Fórum - ZDRAVIE.sk