Maly Penis

pivovar08

no ja mam dlzku iba 10 najviac 12 cm a hrubka najviac 3 cm :( mam 19rokov a nikdy som nemal babu takze ani sex ja nwm asi ani nikdy nebudem mat :( jedine co mi ostava je nasetrit a ist do bordelu ale aj to sa hambim :-/

lumpy

ludia .. teraz ms nemsjte za debila co napisem .. chcem pocut cistu prawdu a normalnu odpowed nic waccej zadne urazky a podobne

mam 16rokov .. no mam 179cm a iba 55kg ... som welmi vhudy .. nemam to u devcat lahke a teraz teme .. moj penis ma 16cm a hrubku 3cm .. je to dobre ? podrastie este ? prosim normalnu radu nie nadawky a urazky

dakujem vopred

Rojko

S priateľkou sme sa rozhodli mať náš prvý sex. Zo začiatku bolo všetko fajn, predohra super, len akonáhle malo prísť na sex, vyskytol sa problém, a to, že som nemohol prejsť až za jej blanku. Len tak jemne som sa jej dotýkal a ďalej už som nemal do nej čo sunúť :-( . Mám 18 rokov a dĺžku penisu mám 14-15 cm, ale mám pocit, že ako sa otočím na bruch, tak sa mi jeho dĺžka zmenší. Vedel by mi prosím niekto ohľadom tohto poradiť (nejakú určitú techniku alebo polohu, hocičo)? Ďakujem.

laky

Krtko neboj sa to staci ,hlavne je vediet narabat so svojim nastrojom,prosim ta myslis za hned uvidi ze tvoj penis ma 13 cm?nemaj obavy,to je v pohode