Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maly Penis

pivovar08

no ja mam dlzku iba 10 najviac 12 cm a hrubka najviac 3 cm :( mam 19rokov a nikdy som nemal babu takze ani sex ja nwm asi ani nikdy nebudem mat :( jedine co mi ostava je nasetrit a ist do bordelu ale aj to sa hambim :-/

lumpy

ludia .. teraz ms nemsjte za debila co napisem .. chcem pocut cistu prawdu a normalnu odpowed nic waccej zadne urazky a podobne

mam 16rokov .. no mam 179cm a iba 55kg ... som welmi vhudy .. nemam to u devcat lahke a teraz teme .. moj penis ma 16cm a hrubku 3cm .. je to dobre ? podrastie este ? prosim normalnu radu nie nadawky a urazky

dakujem vopred

Rojko

S priateľkou sme sa rozhodli mať náš prvý sex. Zo začiatku bolo všetko fajn, predohra super, len akonáhle malo prísť na sex, vyskytol sa problém, a to, že som nemohol prejsť až za jej blanku. Len tak jemne som sa jej dotýkal a ďalej už som nemal do nej čo sunúť :-( . Mám 18 rokov a dĺžku penisu mám 14-15 cm, ale mám pocit, že ako sa otočím na bruch, tak sa mi jeho dĺžka zmenší. Vedel by mi prosím niekto ohľadom tohto poradiť (nejakú určitú techniku alebo polohu, hocičo)? Ďakujem.

laky

Krtko neboj sa to staci ,hlavne je vediet narabat so svojim nastrojom,prosim ta myslis za hned uvidi ze tvoj penis ma 13 cm?nemaj obavy,to je v pohode

Krtko 01

Cawte mam 17 rokov a moj penis meria 14-15 cm ale sex som este nemal a mam strach ze ked sa osmelym tak ma nejaka baba vysmeje a bojim sa ze v dnesnej dobe omna taka co by ma chcela nezakopne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maly Penis - Fórum - ZDRAVIE.sk