Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Maly Penis

dancemaniac

Chlapi nekomplexujte sa tolko...ja ked som mal 13 rokov mal som 9cm.....teraz mam 18 a vyrastol do 18 cm......a aj tak velkost nieje vsetko dolezity je vykon a technika ;)

marekkkk

mam 16 rokov a moj penis ma 14cm a tiez mam bumerangovy efekt a este k tomu mam aj problemi s predkozkou nevie nekto ako sa toho zbavit???

XXxxxxxxxxxx

mam problem moj oenis na tm nie je zle ale moje semeniky asi hej su dost male a pocul som ze jedden chalan mal chorobu ze mu nerastli je to mozne,a este jedno vajce mi ovisa o trochu viacej ako to druhe nemoze byt aj to nejaky problem?prosim vas o radu(mimochodom mam 14)

hassy

pre boha, ste este deti!!!! to co mate medzi nohami tam ma byt! ci vy si myslite ze v 14 rokoch budete mat penis ako 30rocny chlap??

jabadabadu

mam bananovy efekt a chcel by som vediet kedy to zmizne mam 14 rokov ? :) diki(kamrat povedal ze to mam vtedy ked mam este nedovivinutu cicinu ale neviem ako je to).dakujem :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Maly Penis - Fórum - ZDRAVIE.sk