Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oddialenie menstruacie pomocou hak - ako na to?

Príspevok v téme: Oddialenie menstruacie pomocou hak - ako na to?
hak

ahojte,
bola by som strasne stastna keby mi niektora z vas poradila.HAK uzivam uz treti rok,prvy rok som brala Diane35 kvoli zlepseniu pleti a teraz druhy rok uzivam Regulon.Este nikdy som si vsak pomocu hak neoddalovala menstruaciu.Idem vsak na dovolenku a jediny termin kedy si priatel moze zobrat z roboty dovolenku pripada akurat na ten tyzden ked mam dostat svoje dni.Nechcem ist zbytocne ku gynekologovi i ked viem,ze na to existuje aj nejaka injekcia a nejake tabletky,ale u neho je vacne vela ludi,caka sa tam dve aj tri hodiny a ja nechcem tesne pred dovolenkou este vysedavat u doktora.Viem,ze menzes si oddialim pomocou hak tak,ze po douzivani balenia neurobim 7 dennu pauzu,ale zacnem uzivat dalsie balenie.Tu vsak,ale vznika problem a s tym suvisiaca otazka.Musim to balenie druhe,ktore hned nasadim bez toho,aby som mala medzi nimi tych 7 dni pauzu douzivat cele,alebo mozem len urcity pocet tabletiek (napr.polovicu) v zavislosti od dlzky oddialenia.Lebo neviem ci mozem s toho druheho balenia zjest napr. polovicu a potom urobit 7 dni pauzu a opat komplet cele balenie povodne alebo musim douzivat aj to cele a az potom 7 dni pauza a nanovo cele.Nechcem totizto uzit napr. polovicu,potom urobit pauzu a zistit,ze to nemalo ziadnu ochranu lebo som to nedouzivala cele.Neviem ci ma chapete,ale neviem to presne vyjadrit,proste uzit cele balenie alebo len tolko kolko potrebujem na oddialenie

hak

takze to druhe balenie co zacnem uzivat bez 7 dnovej pauzy mam dobrat cele???? a az potom urobit pauzu??? len to som chcela vediet, ci mam cele dobrat alebo mi staci len urcita cast z neho pokym nebudem chciet dostat menzes.Lebo dovolenka pri mori s kramami by nebola podla mna pravou dovolenkou... takze jajaf aj andrea1234 DAKUJEM ZA RADU

hak

pre cawko:

nemyslim, ze by som sa zahravala s hormonmi len preto,ze prvy krat v zivote za tie tri roky co beriem hak si chcem oddialit menzes aj to len kvoli dovolenke. Koniec koncov aj to je jedna vyhoda antikoncepcie, ze to mozes urobit, nemyslim, ze by som si tym mohla nejako uskodit, ved to nerobim pravidelne, chcem to urobit prvy krat aj to len preto,ze mam na to dovod. A potom ved aj v tych injekciach co by mi dal on su hormony.A ja naozaj nemam cas tam ist u neho je strasne vela pacientiek caka sa tam aj 3-4 hodiny a niekedy ked nie si objednana alebo surny pacient ta nemusi ani zobrat ked je ich tam vela.Toto je ovela jednoduchsi sposob,nemyslim,ze by na tom bolo nieco zle

hak

takze to druhe balenie co zacnem uzivat bez 7 dnovej pauzy mam dobrat cele???? a az potom urobit pauzu??? len to som chcela vediet, ci mam cele dobrat alebo mi staci len urcita cast z neho pokym nebudem chciet dostat menzes.Lebo dovolenka pri mori s kramami by nebola podla mna pravou dovolenkou... takze jajaf aj andrea1234

jajaf

na tom nieje nic zle, aj gynekolog ti to potvrdi, jednoducho nesprav 7 dnovu pauzu a pokracuj v brani tabletiek. menzes nedostanes.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oddialenie menstruacie pomocou hak - ako na to? - Fórum - ZDRAVIE.sk