cierna krv mimo menzesu

Príspevok v téme: cierna krv mimo menzesu
ivkaii

tabletky som uzivala asi 3 roky no jedenmesiac som vynechala ale znova som ich zacala brat a to Triregol,prvu tablerku som uzila prvy den menstruacie a vsetko bolo v poriadku.no taky 6ty den po sonceni menstruacie som zacala znova krvacat co je podla mna normalen kedze som tabltky zacala brat od zaciatku, no ale teraz som uz mala dalsiu menstruaciu a opakuje sa to iste.menstruacie mi trvala ako vzdy 5 dni ale o dalsi tyzden krvacam znova a to taku ciernu hrudkovitu krv.zacinam mat strach.no ku gynekologovi ist nemozem pretoze som v zahranici,poradte....

ivkaii

NO LEBO SOM TU NA DLHEJ DOVOLENKE TAKEJ POLROCNEJ PRETO TAM NEMOZEM IST ALE UZ SOM NAPISALA NA TU STRANKU TAK SOM ZVEDAVA CO MI LEKAR ODPISE...
FGH A DIK ZA PRISPEVOK TERAZ SA URCITE "MENEJ" BOJIM...

lea

Ja ked som brala tabletky asi rok, boli to nejake slabsie hormony, tak mi zacalo krvacanie v strede cyklu. lekarka ma obvinovala, ze som zabudla zobrat tabletky alebo tak, ale potom uznala, ze telo si zvyklo a skratka uz je to slaba antikoncepcia, tak ju vymenila za silnejsiu a problem prestal

lilinka

Tak ovulacia to stopercentne nie je, leno ked uzivas HAK, neovulujes. podla mna to suvisi s tou antikou, poradim ti stranku www.onaona.sk, kde je antikoncepcna poradna s gynekologmi, odpovedaju behom dna, tak sa skus spytat tam.

lubica555

a preco nemozes ist ku gnekologovi? ja som tiez v zahranici a pravidelne navstevujem gynekologa, lekara aj zubara. vela stastia

fgh

tak toto sa mi aj mne stalo lenze ja mam nepravidelnu stale a ties nekedy mimo krvacam i ked malo sa to stane ale uz som to zazila ja som ties v zahranici ale nahanami to strach bo sa bojim ked pojdem neskoro ku gynekologicke tak nahodou budem mat niec vazne bojim sa ze to bude rakovina krcka ja neviem alebo nieco z vajecnikami bo niekedy ma i brucho pobolieva dohadujem si uz pol rok termin u gynekologa ale teras by som mala ist hadam to nebude nieco vazne

andie

nie je vynimocne, ak krvacas pocas ovulacie, ked ti praskne folikul. ak spravne ratam, tak ak ti menzes trva 5 dni a 6 den po menzese opat krvacas, tak to je 11. den noveho cyklu. ovulacia prebieha zvycajne 14. den ( priblizne v polovici cyklu), ale to zavisi od dlzky cyklu. aky mas dlhy ten cyklus ? myslim, ze mozes kludne spavat, ale po navrate by som pre istotu zasla za odbornikom.