Chcem byť vysoká

anonym ja

Mňa ide naozaj poraziť keď som si prečítala niektoré komentáre. Aby sa tu 172 cm vysoká babizňa sťažovala, že je nízka, tak je asi padnutá na hlavu. Čo majú potom robiť ľudia, ako ja, čo majú ledva 160 cm a okrem toho priemerná výška žien je 166cm, takže ty si ešte nad priemerom. Mali by ste si začať vážiť, že máte nohy, môžte chodiť a nemáte 140 cm, ako niektorí ľudia, nie rozmýšľate nad svojimi komplexami

Temeka

Neriešte svoju výšku ak ju nepotrebujete. Ja ju potrebujem, lebo veľmi veľa hrávam basketbal. Mám 18 rokov a výšku 196com je to pre mňa obrovská výhoda. Niekedy si vravím, že som žirafa ťažko sa mi hladá oblečenie, ale ja milujem basketbal a výšku veľmi potrebujem. A ak ste maličké budte aj tak radi možno je vám súdené iné povolanie.

xdanielax

bingham - raz veeeeeelmi davno si pamatam som mala ..ja ani neviem ci to bol priatel, ale nazvime to tak. Odvtedy uz len ty + :))))

xdanielax

bingham - tak isteze :D ved ja si myslim ze na nizsich kulturistoch tie svaly lepsie "ukazu" .
Ale tak ci tak 168 je uz dooost malinko. Ratam ze moze mat okolo 80 kil? ci to uz som uplne vedla?

xdanielax

bingham - ja poznam dokonca zopar este nizsich! a myslim, ze ani necvicia. Asi maju svoj STYL ! :))))

jankaaaaa - nooo mne sa to zda malinko tie kila, na muza. Ale vsak nevidim, tak nesudim :)
No ja by som mu naordinovala aspon tych 90. :D

bingham

danielka...ja si myslim ze u chalanov ta hranica ide od tych 175cm...tiez mam kamarata co ma tolko a cvici...je velky a nemam pocit ze by bol maly...ale poznam chlapca co ma pod 170..a dievcata s tym maju problem :)