Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem byť vysoká

xdanielax

bingham - no to uz je fuuu ... aj to co mam ja je uz podla mna horna hranica.
a to co mas ty je okej. hlavne ked, jak som povedala mas k vyske aj adekvatne telesne proporcie, to je potom fajn. Mam aj kamarata, kt. je sice nizsi ako ja, ale tym ze cvici a je celkom "velky" sa to tak trochu kompenzuje. Takze aj to dost zavazi.

jankaaaaaaaaa

95kg? :)) to uz je velaaa mne sa pacia stihly s miernymi vyrysovanymi svalmi. taky ako moj priatel, so sirokymi ramenami :)))

xdanielax

vsak prave, mali muzi..to je zvlastny pocit.
na druhu stranu mam dobreho kamarata ten ma cca 195/100kg (odhad) a pri nom mi je super. Taka malicka:D len sa pritulit. nedavno sme boli na kave a este za nami prisiel dalsi s podobnymi proporciami. som sa tesila :DD

jankaaaaaaaaa

mne je smiesno v spolocnosti malych ludi, robim si z toho srandu a nevnimam seba ako vysoku ale ich ako nizkych :D a ja si v podstate taka velka ani nepripadam, vsetky moje proporcie tela su take ako u nizsich zien :D nemam velke ruky ani nohy, ani kosti, len som proste vysoka. takze ja si vysoka vobec nepripadam, jedine v spolocnosti malych ludi. a hlavne muzov

xdanielax

mne to obcas vadi, hlavne ked, ako som spominala je okolo mna vela malych ludi .. ale potom si poviem, ze to by skor malo vadit im (muzom), ze su mali a nie mne! :))
ale minus 5 cm by som prijala. Kazdopadne s tym nic nenarobim takze ak sa starat, tak o to, co sa zmenit da.

bingham - ty si spokojny?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem byť vysoká - Fórum - ZDRAVIE.sk