Chcem byť vysoká

poliewoocka

ked som mala 16 tiez som mala tolko.Teraz mam 17 a mam 176..nic nie je stratene.Ale to ti nestaci?!Naj je priemer.Vyssia nechci byt.Aj mne to uz staci.Radsej chcem cici:DD

janka2012

ty krava tupa ja mam 155 alebo aj menej a nerobim tu chuderku zo seba.ty aspon mozes byt modelka ale ja NEEEEEEEEEEEEEEEE

dani

aj ja by som si priala byť vysoká takých 185 cm by mi stacilo. Podla mna sa mužom pacia ženy s dlhými nohami....

myscho22

netreba si z toho robit depky, lebo vyska je z velkej casti geneticky dana ....su vzorce na vypocet vysky...kazdy sa musi zmierit s tym aky je vysoky lebo nikdy nebude spokojny a to by si prisla o vela peknych chvil

andrea1234

Preco tu riesite, ci je dost vysoka alebo nie? Kazdy sme iny, niekto je so svojou vyskou spokojny iny nie. Nie sme rovnaki, To co staci vam nemusi stacit inym.
Hlavne si z toho monika nerob traumu, aj tak svoju vysku vela neovplyvnis.

lea

..., zlatinko, pozri sa na Sklenarikovu, vsak je krasna, a to ma 184 cm. lenze Teba by si taka zena nevsimla, zrejme si zakomplexovany z malej vysky

...

Si ty normálna, vysokí majú len problémy vyhodené platničky a tak. Navyše menšie ženy sú oveľa krajšie, to ti ako chlap môžem povedať. Vysoké rojtle nie sú vôbec sexi

tinka *

chceš byť ešte vyššia? a načo prosím ťa? Ja mám 173 cm a mám 22 rokov a už aj to je dosť, keď si dám opätky som niekedy vyššia od priateľa. Veď tá výška ti už stačí aj na modeling. Môžeš byť spokojná.