Chcem byť vysoká

Tereza4555

Ja mam 177 cm, a spokojna tiez nie som. Priala by som si byt nizsia... Lebo, ked si dam topanky na vysokych opatkoch prerastiem vzdy vsetkych chalanov.... Vsetko ma svoje vyhody a nevyhody, a vy tu riesite kraviny. Nie je na vysku ziadny liek, proste niekto je vyssi a niekto nizsi, a niektorym chalanom sa pacia vyssie baby, inym nizsie, neviem preco tu riesite kraviny typu, ktore baby su viac sexy a podobne, je to individualne, tak ako vsetko....

mifor

Qe a bazalka, tak sa idem rovno zabiť, lebo som trpaslík, špuntka, omyl prírody. Každému sa páči niečo iné, (ja by som napríklad viac ako 165 cm nechcela, niekomu nestačí ani 172 cm) a nikto nemôže za to aký je (či je nízky alebo vysoký). Dôležité je to, čo je vo vnútri.

Qe

Ja mam 15 rokov a meriam 177 cm. Je zo mna modelka a za nič by som svoju vyšku nevymenila.Vysoke dievčata su proste sexy !!! ... napriklad v tom že mame dlhe nohy a na to muži letia:P čiže dievčata pokial ste vysoke nič si z toho nerobťe ;) SME SEXY ... a my vysoke nemôžeme za to že dievčata po 170cm su ako trpaslici -proste omyl prirody:PP my sme original :P :D

bazalka

Neviem preco sa k tomu vyjadrujete ze je trapna a ze je obrina a pod...Vysoke baby som podla mna sexy a nie ako take male 158 centimetrove spuntky ktore si hovoria ze je to roztomile...sa kludnite!

gabi39

to je pre chalana maslo maslo

nechapem co si napisal ze z natahovacich cviceni vyrasties za 3mesiace 90cm a ze potom si napisal ze ti 3roky trvalo dokym si podrastol o 20cm a to si sa venoval tym natahovacim cviceniam prosim odpis je to pre mna velmi dolezite dakujem...

aaaaa21

no podla mna už nenarastie a ak tak mozno 1/2 cm :D ja mam od 15 stále 172cm a uz mam 21 a nenarástla som , ale v mojom pripade je to zas opačne , pretože ja si pripadam až moc vysoká a vzdy som chela mat max. 165 cm. asi to bolo sposobene tým že vzdy mal niekto na mna blbé pripomienky ze jaka som chuda a vysoka a to som vazila 52kg čo si myslim ze je v celku normálna váha. ale moniqa chce byt asi modelkou ked potom tak túži :) tak držím palce nech este dake cm pribudnu :)

nazor

no na tejto diskusie som sa riadne zasmiala ako sa tu tie baby male vyhovaraju co je male to je pekne to je vtip? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jur0b

To je vtipné, niekto sa tu niečo spýta a ostatní mu do toho miesto pomoci začnú písať, prečo by po tom nemal túžiť. Ale uvedomte si, že každý má iné záujmy, tak by ste im mohli pomôcť ich splniť.

essmi

monika dobrého vela nebýva hovorí moja mama :) ... a podla mňa 172 je výška až až :) .. ja mám napríklad 161 a som spokojná aj keď ešte porastiem .. podla mňa by si mala byť spokojná so svojou výškou :)