Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest ucha

Lýdia M.

Mňa keď začalo nenormálne bolieť v uchu s prievanu,alebo od zuba,tak som užila Acylpyrin a prešlo ma to.
Acylpyrín si dám aj keď ma bolí zub.
Pretože v zube bolesť spôsobuje zápal a ten treba liečiť,nie tlmiť tabletkami proti bolesti,ktoré len dočasne utlmia bolesť.
Acylpyrín zápal lieči-sťiahne a bolesť prejde.
Lebo zápal bolí a preto ho treba liečiť.Tak aj zub prestane bolieť,lebo Acylpyrin stiahne z neho zápal a z ucha tiež.

bobulka

Pobolieva ma druhy den prave ucho aj na dotyk,staci,ze si len prilozim ruku na zadnu cast ucha a boli ma to velmi.Skusala som so to nahriat,no nepomaha nic.Neviem,co s tym,ani dotknut sa ho nemozem.Dakujem,ak mi dokaze niekto poradit.

hanna

z ineho fora: ...u obou našich kluků se nám osvědčila kombinace Nurofen (na sražení teplot)a Fenistil (na likvidaci toho zánětu) - obojí ve formě kapek. Nasadit ihned po zvýšení teploty a prvních stížnostech na bolavé ucho. Od chvíle, co jsme to vykoumali, jsme nebyli na ORL - předtím během jednoho roku klidně i desetkrát :-( ...koniec
- nie je nahodou Fenistil na alergie????

stix

ja dobre poznam tu bolest ucha, moze to byt sposobene aj prievanom alebo obycannym prechladnutim - to sa mi stavalo casto, vzdy ked som mal nadchu tak mi zalahlo v uchu (prípadne oboch usiach) a vtedy nepomahalo nic, ziadne kvapky, dokonca som bol i u lekara na nosno-usno-krcnom oddeleni, ten to riesil prefuknutim usi - teda vyrovnanim tlaku v eustachovej trubici. samozrejme to bolo vzdy iba chvilkove riesenie - v usiach naspat zalahlo a bolest sa vratila, ale vzdy mi to preslo samovolne s preliecenim nadchy...

samko r.

Val, asi to nebude nebezpečné, lebo som stále živý. Ozaj, poradili mi to v lekárni, takže.... Ja som to len vyskúšal v praxi na sebe a veľmi úspešne.

val

chcem sa spytat RNG, ci tak ako radi samko, ci si mozem do ucha nakvapkat ten peroxid. Nie je to nebezpecne? dik za odpovede

samko r.

Bolesť ucha môže zapríčiniť aj pokazený zub na strane boľavého ucha. Ty kaz nemusíš vidieť v zrkadle, lebo sa môže tvoriť zo spodu zuba.Inak na bolesť ucha v zahraničí veľmi úspešne používam 3 percentný peroxyd vodíka 1-2 kvapky do ucha. Keď ti po kvapnutí začne v uchu silno šumieť a svrbieť, je tam nejaký ten zápal a toto určite pomôže. Držím palce, papá, daj vedieť.

sandra174

dobrý deň
pár dní ma už pobolieva ľavé ucho, je citlivé čo i len na dotyk, každý deň je bolesť silnejšia a ťaha sa aj na ľave líce, Výtok z ucha nemám, bolesť nie je úplne vo vnútri ucha,
Poraďte, PROSIM, čo s tým?
Pomôžu nejaké kvapky do uší, alebo masť???
Je to spôsobené prievanom alebo čím by to mohlo byť spôsobené?
PROSÍM, odpíšte mi čo najskôr...
Momentálne som pracovne mimo Slovenska a tu kde som ma neošetria,...
Ďakujem veľmi pekne

RNG

GSE obsahuje 33% citricidalu, silneho prirodneho antimikrobialneho prostriedku
Ziadna horucka, ziadne zapalene uzliny= mas v uchy stvrdnuty vosk.
Nakvapkaj si don teply olej, za pol az 1 hodinu by to malo rozpustit a vytiect
Teply len ako telo! Nie horuci, prosim
A moze byt hocijaky jedly olej(na varenie?)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.