po prvy krat ale...

Príspevok v téme: po prvy krat ale...
andro

mam taky problem.....ked som to chcel robit s babou prvykrat,vsetko bolo ok...ten dole sa spraval normalne a predohra bola skvela...ked vsak malo prist k tomu najlepsiemu neviem preco ale ked som si nasadil kondom on neviem preco sa uvolnil a neostal stoporeny a tak sme ani pohlavny styk nemali...pokusali sme sa ho ozivit ale neslo to....neviete poradit prosim...teraz bude mat narodky a rad by som jej dal ten najkrajsi darcek takze....prosim.....co s tym....poradte.....prosim...chyba je vo mne???alebo kde...predohra???

emjey

je to z nervou presne...je to hra psychyky aj mne sa to stalo :(
pocas predohry bol ako zo zeleza :) a ked uz zo mna driapala nohavice a sla fajat heh dako sa zlakol (penis) :D
dufam to bude OKa...casom...

69potworka69

To sa aj mojemu priateľovi stalo..A nie raz,ale mnoho krát.. A tiež som mu povedala ako CHESTER, že nič si z toho nerob..Nabudúce to víde a bude nádherné..Kiss..

Chester

Neboj sa kamoš...Mne sa to tiež stalo..Ona bola panna,ja panic.Velka laska a malo to byt vyvrcholenie.Mal som strasne nervy,ake to bude,ci to pojde.Prvykrat som sa do nej nevedel dostat,nevedel som,ako ho tam zasunut.A z tych nervov,ci som cel,alebo ne,penis mi klesol a ostal s kondomom v normalnom stave.Bol som zniceny psychicky,hanbil som sa pred babou,ale ta ma tak miluje,ze ma podrzala a este aj cela,aby som sa usmial,aby som si z toho nic nerobil.Ze nabuduce to vyjde.Velmi sa milujeme.Dalsikrat som ho tam dal a bol som pysny.