Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je to zdrave?

Andželína Džolí

Mám 10 rokou a seks som mal v 9. ale stále mi nestrjieka co mam robit pomoste mi prosim!!! mam frajerku ona ma 20 rokou za otpovede dakujem

denuloo

Moja priateľka na mne miluje to keď mi vyteká ! prvý sex som mal s ňou v 12 .. stalo sa to náhodou boli sme spolužiaci a ona bola nenormálne vyspelá tak jak ja .. doniesol som jej úlohy a ona vyšla zo sprchy úplne nahá keď ma zbadala hneď zobrala uterák a úlohy a zavolala ma do izby .. spravili sme to .. odvtedy sme stále po škole sexovali .. striekal som už v 11 .. hneď na prvý krát .. postupne ti to pojde možno len dospievaš pomalšie :)

Debilko

Ja som začal v 12-tich a zo začiatku občas nič a občas hej ale to bolo len také symbolické :D pár kvapiek. postupne sa to zlepšovalo nijak extra rýchlo lebo patrím k tým čo dospievajú pozdejšie :( teraz mám 15 stále to nieje ono,ale už to ide celkom slušne :DDDD

chcem sex

mam 13rokov a strasne tuzim po sexe prosim daj te mi dobre rady ako kde si mam najst nejaku babu a ako na baby ktore to chcu

misho

no ja som si začal honiť asi v 12-tich ale semeno som začal striekať asi v 13-tich a opakujem netečiem striekam

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je to zdrave? - Fórum - ZDRAVIE.sk