Zlatá žila

Príspevok v téme: Zlatá žila
anonym_877

mam mini problem. po velkej potrebe ma hrozne boli konecnik. je to trosku blbe, ked o tom pisem. ale uz som aj riadne krvacala. co mam robit? k lekarovi sa aj bojim aj hanbim ist. moja mama bola operovana na zlatu zilu. aj brat krvacal a isiel k lekarovi a ono to preslo. ale ako hovorim, tak sa hanbim tam ist. to vysetrenie vraj bolo riadne neprijemne a ze to bolelo. co je to vlastne zlata zila? moze sa aj mne nieco stat, ked nepojdem k lekarovi? ak ano, tak co sa mi moze stat? moze to ovplyvnit moje buduce povolanie maminy? je to vysetrenie criev? poradte mi, prosim, co mam robit. naposledy som bola na "velkej potrebe" pred par dnami a teraz to boli a este neprestalo. bojim sa.

Pomoc123

Odporúča sa preto pri hygiene nahradiť tvrdý toaletný papier vlhčenými utierkami. Nedráždite postihnuté miesto, znižuje sa opuch a bolesť. Liečba hemoroidov vyžaduje aj zmenu jedálnička a stravovacích návykov. Začnite jesť viac vlákniny, ktorá podporuje dobrý metabolizmus. Vytvorte si pravidelný režim - cvičenie, strava, pravidelné vyprázdňovanie. Vaše telo si zvykne na tieto úkony v určitých intervaloch a znížite tlak na žily v konečníku. Teplými sedavými kúpeľmi dochádza k uvoľneniu svalstva a úľave od bolestivých hemoroidov. Pri vykonávaní potreby by ste si mali dopriať čas a nikam sa neponáhľať. Znižujete tak tlak na hemoroidy a telo sa uzdravuje.
Zdroj: - Odkaz odstránený -

prazacka1

na túto zlatú nezlatú žilu odporúčam z lekárne prípravok hemostop synbio aj s gélom, lieči zvnútra príčinu aj zvonku výsledok :) dvakrát som mala hemoroidy a dvakrát pomohlo :)

TATARAK

AHOJTE DNES SOM ZISTILA PO ROKOCH ZE MAM OPET ZLATU ZILU VOBEC SA NECUDUJEM UZ MESIAC SOM PORIADNE ZAPECENA PROBLEM JE V TOM ZE SA ESTE 2 TYZDNE NEDOSTANEM NA PEVNINU PRACUJEM NA LODI POTREBUJEM NIJAKU OBYCAJNU RADU BEZ LIEKOV CO NAJJEDNODUCHSIU DAKUJEM! SOM CELIATICKA !

edith2

No ja som tú akupunktúru skúšala a žiaden rozdiel som nevidela, možno tú akupunktúru nerobil chlapík dobre neviem, mne nakoniec pomohol hemostop kúpila som si aj tabletky na doliečenie nech ma toho zbaví úplne

RNG

Obnovujem

Ako som uviedol uz viackrat v podobnych temach, od otca ktory mal zlatu zilu vyse 50 rokov a pravidelne po stolici si cistil a mastil tu oblast, robim to iste aj ja uz vyse 32 rokov s uspechom.
Vzdy pouzivam trochu kremu(podla moznosti hojiveho, s obsahom olivoveho a kokosoveho oleja, ale aj obycajny tekuty krem na ruky je lepsi, ako suchy skrablavy papier.