pomozte, poradte prosiim....

Príspevok v téme: pomozte, poradte prosiim....
denisa

uzivam HAK a v poslednom tyzdni som zabudla uzit vecer tabletku, dala som si az rano. neviem ci medzi nimi uplynulo tych 12 hodin tolerancie. v nasledujucich dnoch som s priatelom praktikovala prerusovanu suloz no mam pocit, ze mu raz "uslo". teraz mi meska menzes. ako ho mam privolat? alebo ake su priznaky tehotenstva? citim sa celkom fit, nemam ziadne nevolnosti. nechcem byt teraz tehotna...

tinka *

No tak to nie je tak veľa, čo ti mešká. Možno je to fakt zo stresu alebo niečo také. Moja kamoška zabudla užívať tabletky celý týždeň a priateľ to do nej dával a nie je tehotná, ale na nič sa nedá spoliehať. Počkaj ešte a ak neprídu, zájdi na gyndu.

slnecnica

podla mna tehotna nebudeš,HAk ,,utlmuje činnost vaječníkov,,menzes ti može meškat aj zo stresu z práce atď...pápá

tinka *

Keď zabudneš užiť tabletku, tak by si sa mala ešte minimálne týždeň chrániť nejako inak. A koľko ti mešká? V každom prípade, by som na tvojom mieste kupila test alebo najlepšie išla ku gynekológovi. A ak si náhodou tehotná, tak to sa ti nepodarí menzes nijako vyvolať. Držím palce, aby ti to dobre dopadlo.

slnecnica

kup si babytest aby si sa zbytocne nestresovala /okolo 100sk /,alebo si daj u gyn.urobit vyšetrenie mocu,tam by sa tehotenstvo malo potvrdit,alebo vyvrátit