boli to?

casey

Prvykrat ma to zabolelo s takym tlakom, ale postupne to prestavalo a aj celkom lahucko sa do mna dostal a krvi iba minimum, no 3 dni som mala potom slabulinke krvacanie..druhykrat ma to zo zaciatku trolinku zabolelo a len kvapka krvi a krasny pocit.. a tak je to uz vzdy nadherne a ako ma byt :) Len sa na prvykrat netreba zlaknut

nikuska

Awojte.no ja somkrvacala len trosku ked ma chalan prstoval.to ale nebolelo.no ked som mala prvy krat sex tak ma to dost bolelo ale nekrvacala som.a drtuhy krat to bolo este tiez take nie moc dobre.ale treti uz supeeer.:))

pipinka

Ja som nekrvacala vobec, ani to takmer nebolelo...keby ma tak neklepalo od strachu, ktovie ci by mi moj priatel vtedy veril,ze som bola panna:)je to individualne

lesi

Ja som 1 krat krvacala a zastavilo sa mi to az na treti den. Bolo to podobne ako menstruacia. Na 2 krat som citila tu istu bolest a krvacala som este viacej ale len 1 den. Myslite ze to bude lepsie ked to vyskusam s partnerom znovu alebo mam vyhladat lekara? Dakujem

brdavka16

ahojte ja som pri prvom pohlavnom styku krvacalaaj ma to dost bolelo ...a ked ma priatel prstoval tak som zase krvacala nie je to nic vazne???

sexica

Mna tho prvy krat vobec nebolelo a vobec mi netiekla ani krv.... bolo tho uzasne a z velkej lasky... Som velmi stastna ze mam thaku nedhernu spomienku....

moma

Mna to stipalo, mala som malo krvi ale onedlho to je super... Treba dodrziavat hygienu a partner by mal byt nezny a chapavy...

wicky152

Nikola0704:ja newiem co by som robila keby som vela krvacala..ako este som nemala sex ale nie je to neprijemne ked krvacas??? diky