Ludska blcha

Príspevok v téme: Ludska blcha
erdza

PROSIM O URYCHLENU POMOC NA TELE SA MI OBJAVILI STIPANCE KTORE SOM PRIPISOVALA KOMAROM ALE BOLI VACSIE. AZ RAZ SOM SPALA V DETSKEJ A STIPANCE ZMIZLI OPAT SOM SLA SPAT DO SPALNE A STIPANCE SA ZAS OBJAVILI ZNAMI MI POVEDALI ZE BLCHA UZ SOM VSETKO VYDEZINFIKOVALA A NAPRIEK TOMU AK SA NASTAHUJEM DO SPALNE OPAT SA VSETKO OPAKUJE PROSIM PORADTE

darika

A ty si odkedy si tu napisala,este s tym vobec nebola u kozneho?Lebo mne sa to zda velmi dlha doba na to,aby to neustupilo.Na toto ti tazko niekto poradi ked nemas ziadne stipance ani vyrazky.Nie je to psychicke?Nemyslis na to stale a tym citis,ze ta nieco hryzie,pritom si nic nedeje.Psychika robi vela.

nespim

a co ked iba citite ze vas nieco male hryzie,ale ziadne stipance ani znaky nie su na tele???idem sa z toho uz zblaznit,citim to aj ja aj priatel,ale nenasli sme ani jedno zviera ani ziadny stipanec na tele,vyzera to na nejake neviditelne organizmy

GLEN

PROSIM VAS NIEKOHO KTO MA SKUSENOSTI Z BLCHAMI.BOLA SOM DOSTIPANA,MYSLELA SOM,ZE JE TO OD KOMAROV.VLASTNE ANI NEVIEM CI TO BOLA BLCHA.NAD RANOM SOM JU NASLA V KUPELNI,NA VECIACH.PARNER JU ZABIL,ALE NIE SOM SI ISTA,CI NEMAME DLASIU ACI JE VLASTNE UZ VSETKEMU KONIEC.5 DEN,NEMAM ANI JEDEN STIPANEC,ALE VELMI SA OBAVAM,ZE SA TO ZOPAKUJE.

nespim

No ja sa s tym tiez asi trapim,ale nie som si ista,zacalo to min.tyzden,take sekanie do koze raz sem raz tam,ale iba pocas dna,potom postupne aj v noci,ja ale nevidim absol.nic ani ziadne stipance ale seka ma to hore dole po celom tele.aj cez den aj v noci.sprchu mam aj rano aj vecer,vzdy sa cela operem aj pradlo a nic nepomaha.,

vrrrr

my sme mali podobný problém s blchami. Boli sme na dovolenke pri mori a keď sme sa šli rez len tak préjsť tak na jednej pláži (neudžiavanej ) ich bolo spústu. čo najrýchlejšie sme odtiaľ šli preč ale doštípaní sme boli nenormálne a potom sa nám zrejme podarilo si nejakú tú blšku doniesť aj domov, lebo som potom mala dosť dlho problém doma. Pár som ich aj chytila a zabila, všetko som v kuse riadila a vyspejovala (už si ale nepamätám značku toho spreja) a potom zmizli. Nevbiem či pomohol ten sprej alebo im neprospela zmena prostredia. Ale nenormálne sa mi uľavilo keď už bol od tých maličkých potvoriek pokoj. No tie dni s blškami boli hrôza, a tie malé štípance, stále svrbeli...fúúúj, už nikdy nechcem takú neželanú návštevu. No a mimochodom som šťastná že na dovolenke sme nebývali v blízkosti tej pláže, inak bolo zaujímavé sa pozerať na tých ľudí čo sa tam kľudne slnili a kúpali...brrr