Ludska blcha

Príspevok v téme: Ludska blcha
erdza

PROSIM O URYCHLENU POMOC NA TELE SA MI OBJAVILI STIPANCE KTORE SOM PRIPISOVALA KOMAROM ALE BOLI VACSIE. AZ RAZ SOM SPALA V DETSKEJ A STIPANCE ZMIZLI OPAT SOM SLA SPAT DO SPALNE A STIPANCE SA ZAS OBJAVILI ZNAMI MI POVEDALI ZE BLCHA UZ SOM VSETKO VYDEZINFIKOVALA A NAPRIEK TOMU AK SA NASTAHUJEM DO SPALNE OPAT SA VSETKO OPAKUJE PROSIM PORADTE

blchokiller

mal som doma blchy a ani pana som sa ich nevedel zbavit...no zistil som ako na ne...jeden pekny telply vecer com prisiel spoteny z vonku a lahol som si len tak aby som si odpocinul...a ta haved mala nevahala a hned namna skocila...v ten den som chytil 3 BLCHY!!!! na druhy den spom pokus zopakoval ale predtym som si zacvicil (tu haved malu pritahuje ludske teplo a pach potu) a opakoval...lahol som si a chytil dalsiu...potom som uz nemal problemy :) lovu zdar !!!

Laurina22

Vsetku postelnu bielizen,v ktorej ste spali od vtedy,ako sa objavili stipance,aj oblecenie,ktore ste nosili,treba vyprat na najsilnejsie.

Postel treba povysavat a vytepovat.

Mne kozna lekarka poradila iba toto,a pomohlo.

Snooki

Poriadne vystriekat miestost Biolitom, zadrzat dych a poprechadzat sa tam. Na mna tie potvory naskakali pri upratovani schodiska v bytovke. Rozmnozili sa zrejme v malej komorke na metly, len som si vsimla, ze mam clenky pokryte malymi ciernymi bodkami. Hned som vystriekala bol baraku.

erdza

Odporucam:
www.plasice.sk

je to web na plasice.sk nechal som otvorene okno vyskocila. Ci to bola nahoda, neviem. Ale ucinnost to asi nejaku ma...

valulu

Ahoj..potrebovala by som pomoc..na tele sa mi posledny tyzden robia pluzgieriky ako od komara..vyzera to ako stipance..nikto v mojom okoli to nema iba ja!najprv sa mi objavili v skole na rukach-na druhy den boli prec..potom mi strasne opuchlo par prstov..aj to zmyzlo..teraz na zadku dalsie stipance..za hodinu boli prec..vcera som ich mala strasne ale naozaj vela na stehnach..rozskrabala som si to a do rana boli prec..nechapem co to moze byt..ale vyzera to na nejaku alergiu..:/ neviem co s tym mam robit..je to velmi neprijemne.Za kazdu radu dakujem!!! zatial idem na krvne testy..hadam tam nieco zistia!

flea killer

Ahoj,
tak BLCHA to je teda naozaj pekná hnusoba, z vlastnej skúsenosti viem - ako na ňu.. platia asi rady o vysávaní, ale najspoľahlivejší a najrýchlejší spôsob je nájsť ju a chytiť! FACE 2 FACE Ja som ju prvý krát zacítil v noci pod rukávom pyžama, keď som sa chytil a stlačil na tom mieste tak ma hneď poštípala niekoľko krát, kým som však vyskočil a rozsvietil tak bola preč...nakoniec som ju však jeden večer pocítil ako my lezie po nohe medzi chlpmi..hneď som strhol na svetlej dlážke zo seba tepláky a sviňa bola tam, metala sa na zemi tak šup s ňou do pohára vody ..čo môžem ešte povedať: myslel som že je strašne malá a ťažko ju uvidieť ale..jej veľkosť môžem prirovnať k malému čierne chrobáčikovi alebo muške, takže treba len hľadať alebo číhať, potom sa na nej môžete vyzúriť..lovu zdar

krsna

caute podla toho co zrovna prezivam a co som si precitala od vas tak mame asi ties b lhy ale neviem aky sposobom sa knam dostali dostipana som iba ja moj muz ani raz a teraz cez zimne prazdniny sme mali sme mali 7 rocne krsnatko ktore spavalo vnasej posteli chvala boho jeho tiez nedostipali stipu iba mna a teraz to poctatne mame kekonstrukciu domu nove podlahy nove omietky dalej komlet novy nabytok cela spalna obyvacka kuchyna v ramci madracou sedcky vsetko komplet neve na silvstra sme tu spali prvy krat po prvom tyzdni zacalo to stipanie vzi iba nohy od zadku po kolena nikde inde a iba mna stipance su hromadne 2,3 az po 9 je to neco hrozne jedny man nezohojene jedny rozkrabane a dalsie su zase cerstve prosim co stim velmi pekne dakujem krsna