Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

cvicenie - pls radu

Príspevok v téme: cvicenie - pls radu
bambulo7

ahojte
pravidelne dva krat do tyzdna cvicim ale z dôvodu odcestovania som tyzden nemohla, vcera som si teda bola konecne zacvicit ale po cvikoch s cinkami som dnes dostala svalovicu.Chcela by som ist zajtra znovu, len neviem ci je to vhodne kedze mam tu svalovicu.Ja chodievam na body pumping co zahrnuje cviky na cele telo, s cinkami na ruky, guma na nohy atd.Ja chcem len vediet ci ist alebo nie ked mam tu svalovicu ci nehrozi natrhnutie svalu alebo tak nejak. za radu dakujeeem

akriix

cavtee.. chcel by som sa spytat.. ci mi nevie niekto poradit.. co mam robit aby mi zmohutnelo teloo ?? mam skoro 18 rokov.. a som moc chudy.. cvcim dlhsie .. spotujem..beham ale vsetko jeto len slachovee a uzke.. s proofilu som jak papier :D :D prosimm o raduu co robit aby mi zmohutnelo telo ?

RNG

cvicenie na kondiciu nema presahovat 40 % kapacitu svalov. Tj zistis, kolko vies nadvihnut max a cvicis so 40% toho.
Na maximalny rast svalstva(bulking) je treba 60% kapacity. Uz vtedy to nie je zdrave.
Vysiie zataze hrozia poskodenim sliach klbov aj svalov.
Na regeneraciu a proti bolestiam je dobry doplnok bromelain a MSM.
Existuje aj MSM krem, ktory sa natiera na bolave svaly a klby.

Nena

Podľa mňa by si mala telo na začiatok riadne ponaťahovať, aby sa ti uvoľnili všetky svaly, keďže si týždeň necvičila. Ale keďže už máš svalovicu, mala by si asi nechať telu aspoň deň na oddych, teda aspoň si myslím. Necvičím, je to len moja domienka. A na svalovicu je super kostihojový gél.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

cvicenie - pls radu - Fórum - ZDRAVIE.sk