MOja laska mi pomohla, ja jej pomoct nemzoem

Príspevok v téme: MOja laska mi pomohla, ja jej pomoct nemzoem
libuskko

ahojte vzdy som bol normalny chlapec ktori mal straasne rad dievcata , tak osm rad chodil na net ,pisal z nimi daval stretnutia..... ale pri kazdej ked som sa priznal ze mam rakovinu tak ma hend nechala :/ pomaly som to zacal s dievcatamio vzdavat ....az raz nastal den 15december2006 a napisalo mi jedno dievca ze ci jej nechcem pomoct z matematikou ze ma o to moooc prosi ja som neodolal a pomohol som jej lenze z tejto jendej pomoci ich bolo viac, po mesiaci sme si poslalai fotky ale na stretnutie som uz nemal odvahuu hoci ona ho chcela aj napriek mojej chorobe. ZO stretka nebolo nic, az raz 15feebruara 2007 som ako vzdy cestoval zžo skoly busom bol dost preplneny a nadomnou stalo akesi dievca vtedy som ju nevnimal poriadne ale na dalsej zakrute som si ju musel vsimnut pretoze mi spadla rovno do narucia ja som saneodvazil na nic ine len sa jej spytat ako sa vola a hend som pochopil ze je to moje dievcatko z internetu silno som ju objal ..... a v dusi osm si lsubil ze uz nikdy zsa nou nepojdem nikdy je nevyhldam ale pochopil som ze to nebude spravne a tak som za nou zacal chodit do skoly, domov prosot boli sme spolu kazdu volnu xchvilu,.... ttoto dievca ma podrzalo aj v v tych najhorsich casoch v kazdom trapeni... v den ked nastal pol rok od nasej prvej spravy musel som odist co ciech na brigadu...pocas brigady islo vsetko po starom pisali sme si kazdy den ked sme mohli az raz som ju na internete nevidel dva dni,,,,...28.junatohto roku mi prisla do ciech ta najhorsia SMS od kamarata: "Vrat sa co najskor domov Janka je po autohavarii nevyzera to dobre!" v den som myslel ze sa zblaznim jednemu panovi dodnes neviem komu som v ten den dal 6000SK za jeden pbycajny listok na vlak a upaloval somza jej rodinou pri rozhovore z jej mamou som myslel ze sa zblaznim pri slovach ze mojee dievcatko je v kome sa mi zrutil takemr cely svet :( strasne som chccel ist za nou, vidiet lenze lekari mi to dodnes nechcu dovlit a ja mam pocit ze sa z toho zblaznim :(

malinqa

Keby bolo keby, tak sme uz vsetci daavno v nebi!!!!!! Libussko, stalo sa, co sa stalo a uz to viac nevratis...sice je to tazke, ale je to tak...patri to k zivotu :(((
Si vo velmi nezavideniahodnej situacii, ale "stojime" vsetci pri tebe a snazime sa ti, co najviac pomoct...ako vidim aj tvoja sestra, co je od nej velmi pekne...len tak dalej....pocuvaj rady od tyxto ludi, naozaj vedia o com pisu a co pisu!!! ako som citala mnohi z nix to aj prezili, niektori so stastnym koncim ini so smutnym, ale ty sa snaz, aby sa aj tvoj pribeh skoncil stastne!!! hlavne nedavaj sebe nic za vinu...to, co sa vam stalo sa uz neodstane a o tom je aj zivot....mozno, ze je to skuska vasej lasky...co ty vies...laska dokaze robit zazraky a verim, ze vo vasom pripade aj k tomu zazraku dojde ;)

ZuziP

dojal ma tvoj pribeh,no ale nemal by si stracat to co teba drzalo v tych tazkych chvilach.skus poprosit lekarov a vysvetlit im ako velmi ti na Janke zalezi a povedz im,ze ako oni by sa citili,keby mali svojho blyzkeho v takej situacii..Skus urobit cokolvek,ved mozno ju uvidis naposledy...

damianko_

sers libus jnechcem ta strasit ale mojej priatelke sa stalonieco podobne a ja som bol vtedy zbabelec a nesiel so za nou do nemocnice a ona o mesiac umrela tak jyedno tzi poviem snatz sa jej dat zmysel zivota abyx si to potom nelutoval

pernicek

toto dfakt nemozes robit ved je to strasne ze sa obvinujes stal osa to co sa malo stat a nikto tomu nemohol zabranit

milenka

libusko to co ma znamenat to obvinovanie?? ha? nerob hluposti ona ta potrebuje a ziadne vycitky pretoze su i tak zbytocne

veronika

Libusko Nemá sa zmysel obviňovať, aj tak to k ničomu nevedie.Radšej sa zaoberaj ako tvojej Janke pomôcť.Ona ti to raz oplatí,uvidíš.Keď s ňou budeš tak sa s ňou stále rozprávaj...ona to určite bude počuť.Myslíme na ňu všetci a ty sa hlavne nevzdávaj.A žiadne výčitky,O.K? Možno aj toto má nejaky zmysel,aj keď to teraz vidíš čierne.Aj ty sa šetri, bude ťa veľmi potrebovať.

ja20

ja som sa tiez obvinovala ze keby som isla vtedy s babkou sa to nestane, ale stalo sa a uz to nevratim. je to smutne ale nema zmysel sa zaoberat co by bolo keby... treba brat to co je teraz a dufat ze sa to zlepsi.drzim prsty

Soraja

libuskko fakt sa neobvinuj, je to asi tak ako to ma byt. Obdivujem ta ako to znasas, ja by som sa psychicky zrutila, keby sa stalo toto mojmu priatelovi. Drzim palceky a napis ako sa ma Janka. Fakt na vas myslim, uvidis, vsetko bude dobre. A prestan sa obvinovat.