MOja laska mi pomohla, ja jej pomoct nemzoem

Príspevok v téme: MOja laska mi pomohla, ja jej pomoct nemzoem
libuskko

ahojte vzdy som bol normalny chlapec ktori mal straasne rad dievcata , tak osm rad chodil na net ,pisal z nimi daval stretnutia..... ale pri kazdej ked som sa priznal ze mam rakovinu tak ma hend nechala :/ pomaly som to zacal s dievcatamio vzdavat ....az raz nastal den 15december2006 a napisalo mi jedno dievca ze ci jej nechcem pomoct z matematikou ze ma o to moooc prosi ja som neodolal a pomohol som jej lenze z tejto jendej pomoci ich bolo viac, po mesiaci sme si poslalai fotky ale na stretnutie som uz nemal odvahuu hoci ona ho chcela aj napriek mojej chorobe. ZO stretka nebolo nic, az raz 15feebruara 2007 som ako vzdy cestoval zžo skoly busom bol dost preplneny a nadomnou stalo akesi dievca vtedy som ju nevnimal poriadne ale na dalsej zakrute som si ju musel vsimnut pretoze mi spadla rovno do narucia ja som saneodvazil na nic ine len sa jej spytat ako sa vola a hend som pochopil ze je to moje dievcatko z internetu silno som ju objal ..... a v dusi osm si lsubil ze uz nikdy zsa nou nepojdem nikdy je nevyhldam ale pochopil som ze to nebude spravne a tak som za nou zacal chodit do skoly, domov prosot boli sme spolu kazdu volnu xchvilu,.... ttoto dievca ma podrzalo aj v v tych najhorsich casoch v kazdom trapeni... v den ked nastal pol rok od nasej prvej spravy musel som odist co ciech na brigadu...pocas brigady islo vsetko po starom pisali sme si kazdy den ked sme mohli az raz som ju na internete nevidel dva dni,,,,...28.junatohto roku mi prisla do ciech ta najhorsia SMS od kamarata: "Vrat sa co najskor domov Janka je po autohavarii nevyzera to dobre!" v den som myslel ze sa zblaznim jednemu panovi dodnes neviem komu som v ten den dal 6000SK za jeden pbycajny listok na vlak a upaloval somza jej rodinou pri rozhovore z jej mamou som myslel ze sa zblaznim pri slovach ze mojee dievcatko je v kome sa mi zrutil takemr cely svet :( strasne som chccel ist za nou, vidiet lenze lekari mi to dodnes nechcu dovlit a ja mam pocit ze sa z toho zblaznim :(

Soraja

libuskko chudatko, mas to velmi tazke, neviem co by som robila, keby sa stalo toto mojmu blizkemu. POtrebujes vela sly a taktiez Janka ta potrebuje ako pisala Alternativa a SHAKTI, rozpravaj sa s nou velmi vela, davaj jej svoju lasku. Urcite ta bude pocut.Niektori vravia, ze nie, ale moj osobny nazor je, ze ano. Ak budes verit, dostane sa z toho. &uvidis, vsetci sa budeme za nu modlit:-) bud silny a drz sa. A hlavne pis ako je na tom.

SHAKTI

presne tak ako pise Alternativa!
A nerozumiem preco by ta za nou nepustili,pokial viem mozu len dvaja,ak sa dohodnes s jej rodicmi aby ti dovolili ist,tak v tom nevidim problem,pustia aj ked nie si rodinny prislusnik!A presne tak, v ziadnom pripade pri nej nesmies plakat,je to velmi tazke, zazila som,musis sa vzchopit a najst v sebe tu silu-pokial ju nemas tak tam ani nechod,nesmies sa tam zlozit,to mozes az ked vyndes von.Drz ju za ruku a rozpravaj sa s nou, je dobre ju "nastvat"ti ludia sa potom vratia z komy,pritiahnes ich spat,myslim nastvat ako rozpravas sa s nou,spominas co ste zazili a napr. povies,ze neznasas jej najoblubenejsie topanky,ta ich farba je hnusna,rozculuje ta alebo nieco podobne.Ze neznasas ked nieco robi,ale samozrejme vela hovorit ako ju milujes,plany do buducnosti,kam pojdete,normalne sa s nou rozpravaj,vsetci budu na teba cumiet,ze ti sibe,ze aj tak ta nepocuje,co vobec nie je pravda!
Drzim ti palce aby sa z toho co najrychlejsie dostala,ale bez vas, bez ludi,ktori ju miluju..potrebuje vas!Takze bojuj za to aby si mohol byt pri nej,lebo raz by si si to mohol vycitat.Vela stastia,v tomto pripade asi skor vela zdravia pre tvoju lasku.

julinka

lekari robia podla mna obrovsku chybu ze ti nechcu dovolit ist za nou pretoze potrebuje teraz tvoju lasku!! sanz sa to nejako zmenit

Alternativa

Ach jaj, tolko smutku dokaze cloveka stretnut...nedaj sa odbit lekarmi. Je dokazane, ze aj ludia v kome vnimaju...Chod za Jankinymi rodicmi a popros ich, nech Ti pomozu k Janke sa dostat, nech oni poziadaju lekarov o Tvou navstvevu, resp. chod s nimi. Musis ju povzbudit. Priprav sa na to, ze nemozes pri Janke nariekat. Hoci viem, ze po zavreti dveri Ta to caka. Chyt ju za ruku a rozpravaj Janke, ako ju potrebujes, aby ZABOJOVALA. Ona Ta bude pocut, hoci asi nezareaguje. Musi citit a prijat aj Tvoju silu a vyuzit ju pre seba. O tom ju presviedcaj, co najcastejsie. Velmi Vam obom prajem Jankine uzdravenie.