Zápal moč.mechúra?Súrne pomoc!

Príspevok v téme: Zápal moč.mechúra?Súrne pomoc!
ninuška

Prosím vás poradte čo na zápal moč.mechúra=bolesti,rezanie pri močení,časte nutkanie na moč.Tá bolesť sa nedá vydržať!Celú noc som pila urologický čaj. Poradte čo pomôže?Je nutné ísť k lekárovi, užívať nejaké lieky,alebo to prejde pitím urologického čaju?
Všetkým ďakujem za odpovede.

adikee

Coja prirodzene, že je to rôzne, z toho si netreba robiť ťažkú hlavu, treba proste len zotrvať. Tie enzýmy prinesú výsledky, len ich je potrebné brať pravidelne.
Uvidíš, že bude dobre, len si dopraj dostatok času

kvetka3

Čím skôr by si enzýmy začala užívať tým skôr tie výsledky prídu, tým skôr ti bude lepšie a aj tie prejavy zápalu odídu a tiež aj sám zápal.
Každému telu to trvá inú dobu, ale to je normálne a netreba si robiť z toho nejako ťažkú hlávku ;)

coja

adikee takze je to dost rozne, uvidim sama hej, ze ako to bude napredovat tak? no som na to zvedava :)
ale velmi by som si priala keby zapal bol uz fuc!

helencita

Asi tak! Neni to sranda s nimi, keď sa tieto problémy opakujú, keď zápal sa vracia, tak je treba zakročiť inak. Najmä treba liečiť imunitu. Budovať ju a v takomto prípade sú veľmi fajn enzýmy, ako je liek Wobenzym, tie majú super účinok, aj liečia zápal aj budujú imunitu!

adellline

..je pravda, ze niekedy su potrebne..lenze nie je dobre aby ich clovek uzival pri kazdom aj mensom probleme..alebo napriklad len pri nadche..ked imunita bude v poriadku, tak s takymito problemami ani nebudeme musiet bojovat..lebo sa nas budu stranit..

matitima

hej niekedy sa to s tými antibiotikami až preháňa, samozrejme, že niekedy ich treba, o tom niet pochýb k tomu sa prikláňam, ale sú situácie kedy sa dá ešte zaobísť bez nich :)

helencita

Antibiotiká sú niekedy potrebné, ale niekedy ich netreba, zápal vzniká, keď imunita je oslabená, keď sa už telo nevie samé brániť.

kvetka3

Miladka súhlasím, zápal žiadny netreba podceniť. A močového mechúra už duplom, tento problém vie potrápiť teda poriadne, aspoň z vlastnej skúsenosti čo viem. Len sú ľudia, čo čakajú, že zápal proste sám dáko zmizne :/