Zápal moč.mechúra?Súrne pomoc!

Príspevok v téme: Zápal moč.mechúra?Súrne pomoc!
ninuška

Prosím vás poradte čo na zápal moč.mechúra=bolesti,rezanie pri močení,časte nutkanie na moč.Tá bolesť sa nedá vydržať!Celú noc som pila urologický čaj. Poradte čo pomôže?Je nutné ísť k lekárovi, užívať nejaké lieky,alebo to prejde pitím urologického čaju?
Všetkým ďakujem za odpovede.

Miladka34

Treba ist k lekarovi. Moja sestra mala zapal moc. mechura, tak som ju hned hnala k lekarke. Predpisala jej antibiotika a poradila jej, aby zacala uzivat aj wobenzym. Odvtedy sa jej to nevratilo.

adellline

..cesta za zdravim vie byt klukata..najma ked problemy ako je zapal su v nasom tele uz dlho..ked uz nejake mesiace nas problem ovlada..ze sa v nas udomacnil..vtedy to proste trva..ale nechat sa tym odradit by bolo to najhorsie, co by si mohla urobit..

adikee

Takéto predstavy ako ty myslím, že sme mali a možno ešte aj máme mnohí, lenže tie predstavy nie sú reálne. Nejde to tak ľahko, bude to trvať aj mesiace, ale prvé zlepšenia prídu už po týždni, po dvoch, len všetko je to dlhá cesta :) Ale oplatí sa ňou vydať :)

kvetka3

To si môžeš tak predstavovať, môžeš to tak chcieť, ale také jednoduché nie je zbaviť sa definitívne zápalu.
To bude trvať istý čas, aby sa telo zotavilo, aby ten zápal úplne odoznel :)

coja

adikee pises o pravidelnosti, len ako dlho to trva? by som si predstavovala keby problemy za tyzden za dva boli prec!

adikee

Matitima ak si váži svoje zdravie, tak s tým nebude mať problém a sama si na to dohliadne. Tiež isté obdobie som bola v tomto nedisciplinovaná, ale uvedomila som si, že bez pravidelnosti by to nešlo, by som sa problémov nezbavila

matitima

kúpila som a úplne inak to vzala jak som si myslela podľa toho, čo mi predtým rozprávala, tak som bola aj celkom milo prekvapená :) len som jej prízvukovala, že každý deň si tie lieky musí dávať, tak dúfam, že to si nejako ustráži, že jej to nebudem musieť pripomínať

kvetka3

S tým neurobíš nič, uvidíš ako to pôjde. Tiež kedysi som mala problémy dať si poradiť, vziať si radu od niekoho, ale zmenila som názor, len mi to trvalo istú dobu :)

matitima

netreba s ničím? to je super! to potom ma teší, že bude stačiť to, akurát zajtra mám v pláne ísť do lekárne, tak to vybavím, kúpim Wobenzym a uvidíme, chcem čo najskôr aby už mala zatým.
len vieš mrzí ma to, že chcem dobre a nechce si dať povedať, že snažím sa robiť maximum, len aby som jej pomohla a ona jak keby to ani nechcela miestami.

marianina

Myslím, že tvoj pocit, tvoja reakcia je úplne prirodzená, mne tiež trhá srdce, keď vidím niekoho kto má zdravotné problémy a duplom ak ide o rodinu. Moja mamina tiež kedysi bola tvrdohlavá v mnohých veciach si nechcela dať poradiť najmä keď išlo o zdravie, myslela si, že ona je nedotknuteľná, že furt bude len zdravá, že ju nič neskolí, že ju nič nechytí a že ani imunitu si posilňovať nemusí, že to telo to zvládne sama a potom prišla na to, že takto to nefunguje.