Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

stretnutie s medveďom..help me :)

Príspevok v téme: stretnutie s medveďom..help me :)
sunnysweetie

ahojte..len tak ma napadlo, či mi dakto neviete poradiť, čo robiť, keby sme náhodou stretli v lese - v horách medveďa :)
bo ideme zajtra na chatu na týždeň..juchuuuuu..už sa teším,ale ževraj v tej oblasti sú medvede..
ak niekto viete, čo robiť, ak nejakého toho macka :) stretnem..tak poraďte.
cmuk
kujeeeem

malinka

Najnovsia verzia ochrany je taketo daco: klaknut, potom si sadnut na vlastne paty a trup polozit na zem tvarou k zemi-tak ako sa modlia tibetski mnisi, lavu dlan na prave rameno a pravu na lave-tym si chranis hlavu, ale ak to bude medvedica s mladatami, utekaj kade lahsie.

agina

Sunny aby si sa s medvedom nestretla, treba byt v lese trosku hlucnejsi.Trebars chodit s nejakou palicou a obcas s nou pobuchat o kamene pri ceste, vela rozparvat, dupat atd. Medved je plache zviera.

alic

ked by to bola medvedica s mladatami tak urcite neskusaj lahnut si a tvarit sa mrtvo.To sa odporucalo,ale ja by som sa bala to skusat,vraj pomaha robit hrozny ,ale velky krik.

shakt

lahnut na zem tvarou k zemi,chranit si hlavu,krk a siju skrutit sa do klbka,rukami si chranit hlavu,lezat bez pohnutia a este pred tym,zahodit batohy v ktorych sa nachadza jedlo. V ziadnom pripade neutekat!

januška

no ja som pocula ze ked uz bude najhorsie mas si lahnut na zem a zadrzat dych a tvarit sa mrtvo...ked bude vidiet ze "nezijes" tak ho uz nebudes zaujimat. :DDD ale este som to neskusala tak opatrne :DD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

stretnutie s medveďom..help me :) - Fórum - ZDRAVIE.sk