kramy

xixa

qiu
no ja pracujem do druhej ale dokym sa dostanem odtial do centra mesta su aj tri aj viac a to u nas uz ziadny lekar nerobi

qiu

to xixa
akože to dokedy pracuješ? neviem ako ostaený ale moja doktorka robí niektoré dni až do pol siedmej... ak by si chcela kontekt tak napíš

sunnysweetie

niekto..raz ta musi zacat ocumovat :)))
neni to nic hrozne..ak si panna,tak cez konecnik, ak nie, yak cez "nu" :)
nemaj boja
ja zajtra odchadzam na dovolenku..a akosi ma zacina pichat v pravom vajecniku :(
kramy asi na ceste..do kelu..ale nejdem lekarovi,aby mi ich oddialil..co uz..
tak sa budeme na seba "len" pozerat :)))

doroteja

niekto nooo zalezi od lekara a kedy si tam bola naposledy na prehliadke. ja ked som bola vcera, tak ma cel kuknut ale potom si vsimol ze ma prehliadal asi pred mesiacom, tak mi dal len kontrolne otazky..ze ci nemam zapal, krcove zily a tak.. no ale zalezi od lekara.. myslim ale ze ti da len predpis.. neeeboj :))

niekto

a to ta ten lekar aj prehladne??..abo len da predpis....bo necem aby ma dakto ocumoval..neprijemne..nevem si predstavit

doroteja

xixa v niektorych lekarnach ti to predaju aj bez predpisu. naozaj. chod, vyskusaj. zas nie je to nic hrozne tie tabletky. ja som ich mala raz a bola som spokojna. po dobrati to dostanes do 4 dni. ja to tiez budem brat kvoli dovolenke na ktoru som sa nesmierne tesila. nebudem tam predsa s jahodkami :( a 1x ti to nemoze ublizit!!

xixa

no prave kvoli dovolenke...a bez lekara by to nejako neslo? bo brigadujem a vobec nemam cas ist k lekarke, alebo presnejsie ked skoncim uz nik neordinuje..

doroteja

xixa ale ako ju chces potom oddialit? na to ti mozu pomoct len tabletky na oddialenie. ja som bola akurat vcera si dat predpisat..norethisteron.. viem su to hormony..netreba sa zahravat..ale lekar mi vsetko vysvetlil..nic sa ti nestane,pokial to nejes ako lentilky a len raz si to das.. kvoli dovolenke napriklad.. a furt je to mensie svinstvo ako antika.. takze tak.. neboj a chod k lekarovi ak je nevyhnutne ju oddialit..