Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neviem nadviazat kontakt s chalanmi.. :-(

Príspevok v téme: neviem nadviazat kontakt s chalanmi.. :-(
peta-16

ahojte.chcela by som si najst chalana, ale problem je v tom, ze som strasne hanbliva!hanbim sa nadviazat kontakt s chalanom..ked sa mi prihovori hned sa zacnem cervenat a som skoro stale ticho..ked ja fakt neviem preco som taka..ako medzi babami som uplne v pohode ale ked som s chalanmi, teda tymi chalanmi ktorych poznam malo alebo vobec tak sa citim neisto, hanbim sa a tak.najvacsi problem je v tom, ze si myslim o sebe ze nie som pekna a ze urcite si to aj oni myslia..prosiim poradte ako sa zmenit? dakujem za vsetky odpovede :-)

Iveta Michael

To je v pohodke:) len trošku malej sebadisciplíny a duševného tréningu a ani nezbadáš ako chalanov začneš baliť jedného po druhom:)...no,ber moje riadky s nadhľadom,chcela som tui trošku malým humorom odľahčiť:) neboj prekonáš sa...pa.

Michal_PU

To bude v pohode, neboj :) On si určite všimne že sa hanbíš, ale neodmietne/neurazí Ťa :)
Skús chvíľu vydržať a určite sa upokojíš a budeš normálne komunikovať... Hlavné je neutekať :)
Tiež som mal také problémy s dievčatami, ale podarilo sa ich skoro úplne vyriešiť... Prvé minúty sú najťažšie, keďže sa ešte len pozliepajú nejaké témy rozhovoru :)

ivanka21

ahoj ja mám tiež ten problém, že ked sa mi niekto páči sa toho človeka hanbím, som v strese a neudržím očný kontakt...a nie to ešte sa rozprávať s tým človekom. neviem ako to prekonať, tak veľmi by som chcela spoznať neakého chlapca s kt. by som sa cítila v pohode, a mali by sme o čom rozprávať, ale bohužial neviem kde ho aj hľadať..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neviem nadviazat kontakt s chalanmi.. :-( - Fórum - ZDRAVIE.sk