zalubena..do cernocha:D

Príspevok v téme: zalubena..do cernocha:D
ivanka17

strasne sa mi paci jeden cernoch,no nie je to uplny cernoch, ale je taky tmavsi..stretavam ho kazdy den a pekne sa na mna usmieva a jeho usmevu nemozem odolat.velmi rada by som sa s nim spoznala blizsie, ale neviem ci je to dobry napad a ani neviem ako by som sa s nim mala dat do reci.prosim,poradte mi..co mam robit??musim stale na neho mysliet, ze to neni ani mozne.a este otazocka, chcem sa opytat ze je to pravda ze cernochom alebo takym s tmavsou pletou sa pacia blondiny???neviete nieco o tom??lebo ja som blondina..dakujem.

malinka

ked mama chodila na vysku mali tam 1 cernocha, normalne s nim kamaratili

okrem toho podla mna sa neda vyclenit mentalita podla farby pleti, ale tak co uz ked sme my Slovenky najkrajsie? :)

andie

cernosi su trosku ina mentalita, maju ine zmyslanie aspon moj postreh. mozno ich zovseobecnim, ale vacsina z nich, co som poznala bola bez ambicii, bez snov, zili pre dany den a chvilu a na zeny pozerali takmer vzdy chlipne:) zarucene ti poviem, ze sa im pacia velke zadky:) ale to je len moja skusenost, a samozrejme kazda vynimka potvrdzuje pravidlo. medzi tymito potvorami som aj ja mala jedneho vytypovaneho.. :) na 4 tisicovej skole bol jediny cernoch, ktory chcel studovat medicinu :))

ellenka

A TY SI CHCELA ESTE VEDIET HMMM CI SA CERNOCHOM BLONDINKY PACIA ... NO TAK TA ASI POTESIM :) MAM SESTERKU JE BLONDINKA A SPOZNALA SA S JEDNYM CERNOCHOM A ZE SA MU PACILA , SU KAMOSI , ON V BA STUDUJE ... TAKZE TAK ...

ellenka

ahoj no a co ked je cernoch ? je to takisto clovek , len ma tmavsiu plet a co? v prvom rade odhod predsudky co na to povie okolie ze sa bavis s cernochom. ak sa na teba pekne usmieva , zrejme si mu sympaticka , ale na druhej strane nevies co sa za tym usmevom skryva . nepoznas ho , tak sa nenechaj uniest jeho usmevom ! NEMAM TA JA CO TU POUCOVAT NEMAM NA TO PRAVO , JE TO LEN TAKA MALICKA RADA OK ?( vies asi na co narazam ) . je z tadialto ? alebo len na prazkach ? vies je to len take chvilkove poblaznenie , nema zmysel aby si sa na nho namotavala lebo potom budes sklamana . ak ho chces tak moc oslovit a budes o tom presvedcena urob to , oslov ho , spytaj sa ho ako sa mu u vas v meste paci , ci je tu na dovolenke alebo sa sem nastahoval ... ja osobne by som si nic s nim nezacinala samozrejme ze nie kvoli pleti , ja rasistka nie som ! len uvazuj racionalne , zrejme odide. a letna laska na 2 mesiace by mi za to nestala . tak si to premysli a neurob ziadnu hlupost : )) a daj si bacha aby mu neslo len o sex . hlavne si nic neplanuj napr. ako take rozhovory poznam to zo skusenosti kamosky tak bud prirodzena a spontanna ... vela stasticka