Aloe vera gel- ano alebo nie?!

lencok1

ja som si to objednala cez jednu pani, co som spoznala na tomto fore, a pri tom aktivnom balzame je napisane ze je vhodny ajna osetrenie ekzemov a psoriazy, a ze je to velmi ucinne

lencok1

simonka vies uz som v koncoch tak skusam a nasi povedali ze to kupime a basta, nieco uz musi zabrat!!!a zevraj aloe je uzasne na mnoho veci...

lencok1

ano ja viem ze to je drahe, ale ja si uz neveim dat rady...potrebujem sa toho zbavit, idem to vyskusat...
RNG co by si mi najviac poradil na tie ploche bradavicky, idem skusit toto, ale ak nezaberie? predsa musi existovat nieco cim sa toho zbavim...

RNG

Inych antivitalnych je plno.
Spomenul som ich uz v mnohych prispevkoch.
NMajma vytazok z olivovevych listov a probiotikum lactobacilus bulgaricus v probiotickych zmesiach.
A koloidne striebro a kokosovy olej

simona

lencok1 ale ten AV je dost draha zalezitost a zevraj potrebujes aspon 3-6 litrove flase/balenie/. stoji to za tie peniaze? a co ked sa ti to zlepsi ale po mesiaci sa ti to opet vrati/zhorsi/? Su tam iste rizika ...

RNG

Aloe je ciastocne antiviralne a hojive.
Bradavicky su povacsine viralneho povodu.
Kokosovy olej je tiez antiviralny a hojivy.
Odporucil by som aj trochu tekuteho vitaminu E

lencok1

simona aj ja ho idem akurat pouzivat, pit zvuntra a natierat si tvar gelom, hlavne bradu na ktorej mam ploche bradavicky...uvidime...ale ja idem skusit

cica

-akurat citam vsetky clanky o zdravi...a o aloe vera pisu,ze ma velmi pozitivne ucinky na mnoho ochoreni...jasne treba vyskusat