kto so mnou zacne od zajtra?

hmmmmmmmmmmm

Awojte...Tak, ja vlasten chudnem s takymi veeelkymi medzerami vlastne rok, odvtedy co sme boli na vylete s triedou a som si vsimla, ze tam vyzeram ako nejaky slon pri kope kosti...Vtedy som mala 66 kil a na ranajky som si dala bez vycitiek 3 rozky...Teraz uz pecivo vobec nejem, obmedzujem sa, obcas si zacvicim a zatial stojim na vahe 55, este by som chcela schudnut na 50, hadam sa mi to podari do zaciatku septembra. Nielen kvoli sebe chcem schudnut (sice sa uz tesim, ako si potom obleciem super saty, alebo krasny top, nebodaj plavky..8}}), ale idem na novu skolu, na strednu a vsetky baby, co som doteraz videla su pekne...aa....tenke..8{...tak sa im chcem aspon v tej stihlosti kusok priblizit...Zacala som chudnut aj pomocou 90- dnovej, ale som to nevydrzala a po 3 dnoch ma to uz nudilo...Tak som to nechala tak...Jaj, co sa tyka mojej postavy, tak mam 55kg a 164 cm...A miery mam 92-71-90 , a ten driek ma velmi stve.a le pokusam sa s tym daco robit, ale ked zhodim z dreiku zhodit centi, tak z prs a z bokov mi zidu dva..8{...Budem stastna, ked mi niekto napisete na mail a budeme sa podporovat..8}}..a Vam, zatial vela stastia..8}

zuzik

AHOJTE.tak ja som zacala vcera dnes som sa rano vazila a mam asi o 0,7 kg menej.ale prekvapilo ma ze som v pase za jeden den schudla az 3 cm a na bokoch 1 cm.dnes pokracujem a dufam ze zajtra budem znova prekvapena.pa

nastenocka77

s tym chatom je to dobry napad, nezalozime si na pokeci vlastnu miestnost??? :) ja som tiez dnes zacala, mala som pekne ranajky, aj som si zacvicila.. vecer som mala straasnu chut na nanuk, ale akosi sa mi podarilo to prekonat a som na seba hrda.. snad to pojde takto aj dalej. tak sa drzme.. :)))

evina

Baby, mna to uz nebavi, donedavna som drzala 90 dnovu dietu, vydrzala som viac ako 3 mesiace, odkedy ju nedrzim, samozrejme,ze idem s vahou hore. Potrebujem zacat cvicit a nejak sa k tomu nemam, ja vyslovene potrebujem, aby ma niekto cepoval, tak ak mi viete nejak pomoct, som ochotna od zajtra zacat. Teda mate na chudnutie nejaky specialny plan, alebo kazda individualne?

nunulik

idem do toho s vami ... koniec.. mesiaca chcem mat.. aspon o dva kila dole .... len keby bolo teplo lebo to sportujem ovela viac pijem viac a nejem tolko mam 160 cm 58 kg.. drzte palce tak dufam ze sa ozvete... nejaky chat by sme si zalozit mali :)) kocky..:)) a isto sme sarmatne i ked koli nasmu zdraviu treba par kil dole..:)) drzim palceky