Depilacia dole

jaaaj

No ja teraz zacinam s takou rapidnejsou upravou tam dole a je to vazne perfektny pocit.Nemyslim si, ze to robim preto, ze sa citim menejcenna, a chlapa nemam, takze to nerobim ani pre jeho uchylky... Ale citim sa lepsie, pohodlnejsie a lahsie!!! len by som vazne ocenila nejaku radu,ako sa toho zbavit na dlhsiu dobu...Prajem vela stastia!!!

zuzana

Ak mozem poradit na zmiernenie zapalov po holeni v oblasti bikin pouzivam bud pletovu vodu s obsahom antibiotika alebo roztok s antibiotikum. Dostat v lekarni. POholeni sa tym natriem a ak nahodou dojde k zapaleniu korienka, tak to pouzivam potom iba dobovo na zapaleny korienok. Este sa mi osvedcilo, ze pri kazdom holeni pouzijem novu ziletku. Nikdy sa neholim jednou ziledkou 2x.

cicus

Ja sa tiez holim ziletkou.....ked som vyholena citim sa tam dole cistejsia, je to hygienickejsie a prijemnejsie...a nielen pre mna ale aj pre partnera:) A podrazdenu pokozku si natieram calciovou mastou ale kremom.....zuzana7777 dakujem za radu.....hned zajtra idem kupit to mydlo a otestovat to.....naozaj to bude potom pekne do hladka???

meryjou

preco niektori protestujete,vsak v dnesnej dobe je to uplne normalne a dokonca(ako uz niekto podotkol)je to hygienickejsie.jak je to dole vyholene,nic sa tam nezachytava(urin atd) a jak je dorastena darmo sa umyvas rano a vecer,stale ju je citit(viete co myslim).a pravda teda je taka,ze tie chlpky sa niekedy dostanu muzovi do pusy a nie je to prijemne sa pozerat ako si to z pusy vytahuje.vela muzov by to docenilo,aby si ju zena vyholila,lahsie sa k nej dostane.ale vsak kazdy ma svoj nazor a kazdy ma robit tak ako uzna za vhodne.

zuzana7777

PRED HOLENÍM ŽILETKOU si chĺpky dobre namysliť mydlom PALMOLIVE MEDOVÉ (žltý obal, s medovým plastom na obrázku). Stojí pár korún (cca 15Sk) a ide to ako po masle. Odporúčam LEN TOTO MYDLO !!! Skúšala som aj iné, dokonca aj iné druhy od palmolive a len toto jedno je ako pre bábätká.Prišla sm na to náhodou, keď ho mama len tak kúpila.

nemôžem povedať

keď sa chcete holiť ja by som vám prial aj chlpaté brady a hrude aby ste mali čo si holiť,naozaj vyholená(ý)je ako malé decko pre pedofila,súhlasím ešte tak s nejakou úpravou,skátením,max vyholením po okraj plaviek,ale ďalej?A keď je vyholená neplieska pri chôdzi najmä po schodoch chľupchľup?

meryjou

ja len tolko.ja sa tam holim uz niekolko rokov,tiez som mala problem ako ty,no casom si na to pokozka zvykne a je po probleme.treba este kazdy den natierat kremom.ked napr.v zime to zanedbas a zacnes znova,bude ta to tiez par dni zneprijemnovat,ale inak stoji to za to mat to dole oholene,je to prijemnejsie.