tetovanie

Príspevok v téme: tetovanie
kikulka

ahojte...chcem si dať spraviť tetovanie a mám pár otázok:
V ktorom ročnom období sa najlepšie hojí?
Kde mi spravia test na to,ako mi telo bude reagovať na farbu?
Naozaj to až tak veľmi bolí?
Boli ste niekto tetovaný na Malom námestí v Malackách?
Díky za akékoľvek rady,skúsenosti a odpovede

kikulka

fuha,asi to budem muset zistit sama,ako mi to zareaguje na vodu,ale si myslím,že čistá voda tomu nemôže uškodiť?

kaitan

Ja mam tiez tetovanie,takze akto,treba to vela mastit,calciovou mastou,lenze praveze je leto a ja som sa chodil kupat po tyzdni s tetovackou,voda tomu este pomohla lebo vrchna cast koze pekne hladko zisla dole a zostal original

mirkaaa

kikulka no nemalo by sa umyvat,ale spinave to uz vobec nemoze byt ked sa zaspini urcite sprchnut. Je to citlive par dni po tetovani tak preto, ja som sprchovala kazdy den chrbatik, ale s mierou... Zhoji sa to ja som to mala raz dva a oblecenie no take,aby ti to neprekazalo a nedrazdilo...

kikulka

a čo sa stane,ak sa to nejako zašpiní,alebo sa tam dostane voda?Nevadí,ak máš na tom oblečenie?
Ako dlho to trvá,kým sa celkom zahojí?

mirkaaa

kikulka na chodidlo je krasne o tom som rozmyslala aj ja, a co sa tyka umyvania no nie umyvat nemozes hlavne mastit,mastit,mastim ja som pouzivala calcium masticku a chrbat som sprchovala len malicko....

kikulka

mirkaaa ja si ho chcem dať na chodidlo,ale ako je to s umývaním?Ako by som si to 2 týždne neumývala?A na chrbát mám už tiež vybrané=)....ale s tým umývaním?To sa mi tam vôbec nesmie dostať voda?