Mam velkeee brucho!

Príspevok v téme: Mam velkeee brucho!
bejaaa

Awooojte ludkowia:)))),,,, mam 15 rokof a mam taky mensi problem s bruskom....no proste....rastie mi brucho!!!!.a neviem, co mam robit,,,,bozeee!!! inac mam uplne faaajnu postawu heh:) som stihla.....wsetko,,,pohodaaaa.....len to moje brucho!!!! neviete mi poradit nejake cviky, ktoré by zabrali na brucho??? lebo som fakt zufala....a za tyzden ideme na dowolenku...a ked si len predstavim, ze ako budem vyzerat v tych plavkach...tak hroza! ja viem, ze za tyzden mi uz noic nezaberie...ale ak nahodou mate nieco dobreee, dake cviky, tak napiste:) please poradte:)))),,, a neviete ake potraviny, ake jedlo podporuje taketo priberanie v oblasti brucha??? comu sa mam v strave vyhybat??? poradte...dakaujem weeeelmi...thanks:)))

Jajusko

hlavne zacni behavat a ked mas chut brusne cviky robit.. ako napriklad zhyby a take klasicke lahke cviky. a ak si telo zvykne na to ze cvicis tak potom mozes jest co len chces ...

hmmm...

vilaamalka: hej presne aj ja s tebou suhlasim .. aj ja jem za jeden den min. 4-5 jablk.. proste ja to uz potrebujem.. hehe.. aj teraz mi rodicia kupili 9kg jablk lebo uz som vsetky co sme mali v pivnici zjedla...a jablka vobec nenafukuju alebo take... takze z toho nikomu brucho nenarastie !!!

vilaamalka

jablka su dobreee..jedz ich dalej! .. ja jem kazdy den na ranajky+desiatu len jablka .. dve som prave teraz zjedla :) obcas je to banan...ale fakt tie jablka zjem na tony...5 denne je normal.. resp. minimum...aj viac obcas :).. a citim, sa tak lepsie.. ked si nedam rano ovocie, nemam dobry pocit ... a to ze ti hned pretravi?? ..ved praveze to pomaha, ze mi aj lepsie travi potom... takze neboj, nepribera sa z toho, to ze su sladke, je len ovocny cukor, ktory je dobry pre tvoj organizmus..kazde ovocie, pokial to nie je susene si kludne daj..pri susenom sa uz treba trosku obmedzovat, lebo je tam toho cukru viacej.

lusssia

je dobre ked jem veola jablk zjem aj 4 za den AJ VIAC a mne strasne zacali chutit pribera sa z toho pls LEBO JABLKA SU SLADKE A PRI VEKOM MNOZSTVE NEVIEM FAKT POTREBUJEM PORADIT

silvioko

Hej babeny, a mne na brusko(ak sa s nim necitim velmi sexi-pomaha jemne ani nie masirovanie skor hladenie, v smere hodinovych ruciciek,

silvioko

pre RBK, no papat musis z jablka si telicko ,moc zivin nezoberie, sice langose su vyborne hlavne tie domace, no 1-2ti urcite neuskodia.
Ak si das každe dve hodinky nieco malinke musli tycinka, banan, malý jogurt, alebo poĺovicnu porciu obeda, tak si urobíš vatsi osoh(telo potrebuje energiu aj na vnutorne funkcie, nie len preto aby si hodinu telocviku zvládla na jednotku, a mala este aj energiu na vecerne randenie:) ) ako ked si das len to jablcko. Je dobre mysliet ze clovek je aby zil, a nezije preto aby jedol

zuzana82

u mna sa tak zacala takmer anorexia,som sa obavala ci nahodou niesom tehotna,aj ked test hovoril,ze nie a chcela som vediet,ake je to mat ploche brusko cely den